ne ticari mortgage kredisi vardir ve bunlari nasil alabilirim

Ticari mortgage kredisi kredi collateralize gayrimenkul kullanilarak yürütülür. Ticari ipotek kredi saglamak için kullanilan teminat ticari (is) bina yerine kisisel bir konut ev disinda, konut ipotek benzer. Ödünç borçlu varsayilan ise, borç veren kredi gelirleri kurtarmak için (bina) teminat ele geçirmek.

Ticari mortgage kredisi kisilere mevcut degildir, daha ziyade ortakliklar, anonim sirketler, limited sirketler, vb isletmeler için is is gelir kredi degerliligi dogrulanmasi daha karmasik olabilir dogrulamak için mali açidan güçlü ve süreç olmalidir belirli bir kisi. Geleneksel ticari ipotek sigortalamak için alti ile dokuz ay sürebilir nedeni budur.

Ticari kredilerin çesitli nedenlerle için temin edilir: iyilestirmeler yapmak veya mevcut tesislerinde büyütmek, ticari ve konut yatirimlari yapmak veya baska yollarla mevcut mülkiyet gelistirmek için, bir mevcut is tesislerinde satin almak. Bir örnek ofisler, magazalar, restoran veya barlar gibi, zaten insa isyeri satin almak olacaktir. Ek olarak, ayni zamanda bitki ekipman ve özel makine gibi is varliklari satin almak için kullanilabilir.

Ticari ipotek için faiz oranlari genellikle konut ipotek için daha yüksek ama teminatsiz ticari krediler faiz oranlari daha düsüktür. Sabit faizli kredi en yaygin ticari ipotek oldugunu. Bu faiz orani dönem boyunca sabit kalir o da sabit faizli ev konut kredisi benzer. Ancak, çogu ticari mortgage kredileri için dönem 3 ila 10 yil oldugunu ancak sürece 25 yil olarak uzatilabilir.

Alabileceginiz ticari konut kredisi miktari ve faiz orani kredi ödemek yeteneginizi ile ilgili olarak borç veren tarafindan degerlendirilen kredi degerliligi dogrudan bir iliski oldugunu. Bir dogrulanabilir kar ve zarar is deyimi ile mükemmel bir is kayit varsa o zaman cazip bir faiz orani ile bir ticari ipotek almak biraz sorun olacak.

Ticari krediler is istikrar ve karlilik ile ilgili kapsamli inceleme olmadan verilmez. Borç veren genellikle Kar ve Zarar tablosu, bilanço ve nakit akisi tahmini dahil olmak üzere bagimsiz denetimden geçmis mali tablolarin son üç yil görmek istiyor. Uygun is bilgileri borç veren ve sizin için önemlidir, çünkü, daha önce de belirtildigi gibi, borç veren mülkiyet tekrar ele geçirmek ve ödenmemis mortgage denge ödemek için satmak ödünç varsayilan eger.

Ticari mortgage kredileri bulmak için en iyi yer internet üzerinde. Orada isiniz için yarisiyor ticari kredi çok büyük sayida ve hepsi internette reklam. Bu yan birçok kredi tirnak yan karsilastirmak ve mali durumu için en iyi oldugunu belirlemek mümkündür.