online alisveris sepeti için bir baslangiç ??kilavuzu

Bir e-ticaret is basarili baslatmak ister misiniz? Bir kullanimi kolay olmasi, güvenilir alisveris sepeti bir zorunluluktur. Ama birçok ilk kez isletme sahipleri anlamadiginiz bir alisveris sepeti sürecin sadece bir parçasi olmasidir. Para yapar bir çalisma sitesi yüklemek için, bir alisveris sepeti gerekir ve çok daha fazlasi olacak! Panik yapmayin. Ben memnuniyetle temel bir e-ticaret sitesi olusturmak için gereken ne ile götürecegiz.

bir online alisveris sepeti nedir?

Kontrol ve siparisler için ödeme, kendi sanal sepetleri bir öge ekleyerek, ürün açiklamalari okurken geçmesi tüm süreci ziyaretçilere söz ederken dönem “online alisveris sepeti” yanlislikla kullanilir. Bu sadece kismen dogrudur.

Bir site ziyaretçisi kendi sepeti bir öge eklemek için seçtiginde alisveris sepeti devreye giriyor. Wikipedia.com göre, “Yazilim online alisveris müsteriler sepetindeki ögeler yer saglar. Çikis, yazilim genellikle olarak geçerli nakliye ve tasima ücretleri ve ilgili vergiler dahil, siparis için toplam hesaplar.” Hepsi bu kadar.

Ziyaretçilerinizin kendi arabalari bir öge eklemek, ve ödeme baslatmak sonra, alisveris sepeti dahil degildir kadar. Bu islevler yazilim ve hesap ek türleri alir. Açiklayayim.

baslangiçta …

Ne zaman URL (ayni zamanda bir etki alani adi veya web adresi adi) bir ziyaretçi türleri, o / o web görüntüleyebilirsiniz. Web sitesi resim ve ürün açiklamalari sunar budur. Bu tasarim ve temel site islevi yapmak için gerekli programlama içerir. Belki de sitenin mantikli bir sekilde ürün sunmak için bir içerik yönetim sistemi (CMS) kullanir ya da sadece temel HTML kullanabilirsiniz. Site tasarimi tamamlandiktan sonra iki durumda da, artik dünyaya ürün göstermek edebiliyoruz. Ama hepsi bu. Bu noktada, hiçbir sey satin alamazsiniz. Online alisveris sepeti oyuna girer yerdir.

Alisveris sepeti satin almak istedikleri ögelerin bir listesini olusturmak için yetenegi ile ziyaretçiler saglar. Alisveris sitenize göz atmak için devam gibi ögeleri saklar. Alisveris sepeti, toplamlarini hesaplamak su anda sepeti ve daha kaydedilir neler olup listeleri gösterebilir. Bir tüccar hesabi ve bir ödeme ag geçidi: bir ziyaretçi alisveris tamamlandiginda, iki diger bilesenleri devreye girer.

bana parayi göster!

Kendi ögeleri ödemek için bir ziyaretçi için için, sitenizde kredi kartlarini kabul etme yetenegi ve internet üzerinden bu kartlari isleme yetenegi ile donatilmis olmalidir. Bu bir tüccar hesabi gibi bir online ödeme ag geçidi gerektirir.

Bir tüccar hesabi bir banka veya diger kurum tarafindan saglanmaktadir. Bu sizin ziyaretçilerin alisveris için ödeme olarak Visa, MasterCard, Discover, American Express ve diger kredi kartlari kabul etmenize olanak tanir. Bir tugla ve harç magaza olsaydi Genel olarak, bu sizin gerekli tüm olacaktir. Ancak, e-ticaret siteleri için, size aninda internet üzerinden gerçek zamanli olarak kartlari islemek için bir yol olmalidir. Bu bir ödeme ag geçidi gerektirir. Sonra size e-ticaret sitesi baslatmak ve ürün veya hizmet satmak oyundaki tüm dört elementin (bir web sitesi, bir online alisveris sepeti, bir tüccar hesabi ve bir ödeme ag geçidi) var.

Karmasik geliyor mu? Pek degil. Fonksiyonlari el-ele çalistiklari için, dört ögeleri içeren komple paket sunan sirketler bulabilirsiniz. Bu basit hizli bir sekilde resimlerinizi ve içerik yüklemek ve hemen siparis almaya baslamak için yapar.

Internet bir yasam kazanmak için heyecan verici bir yer olabilir. E-ticaret oyun alani üzerine atlama önce, ancak, arastirma yapmak. Bu çok önemli hizmetleri saglamak için saygin bir sirket bulmak isteyeceksiniz. Mümkünse, tüm hizmetleri sunan bir organizasyon bulmak. Karar vermeden önce güvenilirlik ve üstün destek kanitlanmis bir sicili olan bir is arayin.