arama motorlari ve sosyalizm

Barack Obama bir sonraki cumhurbaskani seçildi degilse bu, bu noktada, benim için sok edici olacaktir. Bu ifade hatirlatiyor … “sizin için ne sormak … sen bunu olabilir dikkatli olun.”

Obama ve her iki taraf Demokratlar belirli bir büyük bir çogunlugu kesinlikle ne yapacagini düsünün:

1. Az bu kazanç için vergi indirimleri saglarken Onlar 250.000 $ üzerinden bu kazanç için gelir ve Sosyal Güvenlik vergiler IKI için vergileri yükseltmek olacaktir. Ama sana söylemez az ödemek veya hiç federal gelir vergisi, hükümetten bir onay alacaksiniz edenler. Kendi sözleriyle “Joe Tesisatçi” … “zenginlik yaymak için Onun iyi.” Söyledigi gibi Onlarin vergi sahip olanlarin 50% kendi kendi küçük isletme arttigi tahmin edilmektedir. Yani, ABD’de tüm yeni islerin 90 + yüzde saglayan alacak olanlarin 50%, Obama biz zenginlik yaymak için gereken hissediyor çünkü daha az para olacak, o miktarda ve ne gitmeli kim bilir. Ya da söylemez hükümetten bir çek almak bu bazi çok daha nedeniyle en basarili bir vergi artis anti-büyüme etkisi islerini kaybetme olasiligi olmasidir. Bu bariz sosyalizmdir. Korkunç Refah Devleti yeniden canlanmasi … Ben bu Obama’nin arayin “Dalgalanma.”

2. O sonuçta hükümet tarafindan saglik sistemi tam bir devralma anlamina olacaktir bayindirlik isleri, yesil isler, alternatif enerji ve ne gibi isler olusturmak için önümüzdeki 10 yil içinde trilyonlarca dolar harcamak istiyor. Bu büyük ölçüde hükümet programlari gelen bizim GSYIH yüzdesi artacak tüm devlet girisimlerdir.

3. O, özellikle, radyo konusmak liberal konular ve görüsler esit zaman sunmak için … ne olursa olsun pazar aslinda dinlemek ne istedigini, medya zorlar “Adalet Doktrini” geçecek. Medya kontrol etmek için bir bariz girisimi.

Zenginlik rekabet ve büyümeye hiçbir tesvik yok. Hükümet endiselerimiz tüm ilgilenir.

Diyelim ki Google ve Yahoo ellerini almaz umuyoruz. O ne yapacagini hayal edebiliyor musunuz? Kendi anahtar kelimeler için sayfa 1 gibi “olarak sansli” degil bu onlarin geri vazgeçmek zorunda kalacak, onlarin trafik ve ark zenginlik yaymak ve dezavantajli olan bu az sansli web siteleri için bu sabit Kazanilan geri saglamak. Çok fazla web sitesi degil sayfa 1 oldugu için, Obama elbette bu destegi çogunlugu olacakti. O ihtiyacimiz biliyor ve ne online topluluk için en iyisidir, çünkü her seyden önce, o bizim için iyi yapiyor.

Neyse ki, hatta Obama, Pelosi ve Reid Arama Motorlari, Internet Pazarlama ve SEO meritokrasi kendi sosyalist ellerini almazsiniz. En azindan, kim aslinda müsterilerimizin siralamasinda vergi olmasi konusunda endiselenmenize gerek yok Arama Motorlari müsterilerimiz için mükemmel sonuçlar saglamak için çalisiyoruz. Ne yazik ki, onlar bizim basari cehennem vergi ve yeni ise engelleyen büyümesi yetenegimizi engel olacaktir. Zaten ciddi durumlarda bu çok dolayli ve talihsiz ayarlamak için özel nedeniyle büyüme için benim tahmini geri ölçekli baslamistir.

Iyi haber bu kesinlikle basarisiz olur ve Obama bir vadeli basarisiz baskani olmasidir. Ülkenin tesvikler basarili olmak isteyen bu iade edilir, böylece serbest piyasa kapitalizmi dönmek gerekir siddetle olmasi ve hem kisisel ve is büyüyecek. Tür Google ve SEO gibi degildir.