bir online psisik ile ilk karsilasma

Bu benim için bir ilk oldu, ama sadece geçen gün benim ilk online psisik okuma vardi ve dürüst olmak ve ben duydum ne ile heyecan degildi söylemek gerekir. Tabii, online psisik bir sekilde adimi ve benim dogum günüm biliyordu ve benim astrolojik isareti, ben psisik o az 12 atis bir 1 vardi sanirim, ama egitim sayfa dolduruyor ve muhtemelen bilgi kaynagi vardi.

Ben aslinda o (Ben daha sonra bir kadin oldugunu ögrendim) neden bahsettigini bir ipucu oldugunu görmek için test için çevrimiçi psisik koymak bilgilerimi hakkinda yalan ciddi göz verdi, ama ne karar benim gerçek bilgi sunmak. Sonuçta, zihinlerini okumak ve gelecegi görmek için güç olsaydi, bana süphe insanlarla benim zaman atik umuyoruz. Bana test herkes, muhtemelen böbürlenerek beni maruz kalan ve oldukça zeki ve kendi hakliydin inanarak gitmek için izin verecek, ve bu nedenle kendilerini benim müthis güç meyve yararlanmak mümkün. Ama diger taraftan, ben gelecegi görmek ve en kesinlikle online psisik okuma vermek olmaz insanlarin kafasinda okuyabilir eger olsaydi.

Her neyse, benim online psisik bana verdigi bilgi dogada tüm genel bir oldu. O bir disa dönük olmaya çalisiyorum, ve disa dönük gibi hissediyorum, bazen kendimi karisti söyledi ve bana da bu içe dönük yan sahip ayni zamanda. Iç çatisma bu tür çevrimiçi psisik okuma sirasinda onunla genel bir söhret oldugu ortaya çikti. O Sonra bir sokulgan tarafi herkes, ve ben kendim için tutmak diger tarafta paylasmak bana-bir tarafa iki taraf bulundugunu söyledi.

Ilk basta ben aslinda okuma kismini etkilendim. Yani, kimseye söylemedim, ama ben hemen hemen ben kablolu ve ben her zaman çatisma olmasi için zaman zaman görünüyordu bana belli bir ikilik var gibiydi ettik yol sanirim. Bir yabanciyla beni bir araya geldi olmadan bunu biliyor olmasi önce oldukça sasirtici oldu.

Daha sonra online psisik tahminlerin diger bölgelerinde çok daha az etkileyici bulundu. Örnegin o ask ve servet ile büyük sans yoktu söyledi, ama benim sans yakinda simdiye kadar istedigim tüm arkadaslari olurdu daha iyi bir dönüs alacakti. Gerçek su ki son zamanlarda bir rulo üzerinde oldugunu ve hatta güzel bir genç bayan asik düsmüstü. Ben baslamak için bir online psisik ile bir istisare için ödemeyi göze olabilir neden Cehennem, ben bile isten zam var, hangi.