daha e-ticaret is sürüs

Web sitenize trafik maksimize.

En son web sitenize zaman sürüs trafik geçirdim bu yana ne kadardir? Geride kalmayin. Trafik otomatik olarak sitenize gelmiyor, arama motorlari ve dizinleri gönderin. Eger ilgili içerige sahip oldugu Google gibi Arama Motorlari ikna sitenizi optimize yoksa, o zaman sitenizin büyük ölçüde göz ardi edilecektir.

Kombine strateji alarak düsünün:

Sizin daha yüksek bir Google PageRank ile diger sitelerden karsilikli baglantilari kurmak. Bunu yapmanin bir yolu dogrudan rekabet olmadan, web siteleri, forumlar ya da pazar segmentinde ile ilgili bloglar bulmak ve kendi web sitesine bir baglanti ile yazi göndermek için. Bu arama motorlari seviyorum ve PageRank buna göre artacagini bu gelen baglantilari oldugunu. Is ve ticaret dizinleri potansiyel trafik için iyi bir kaynaktir. Daha uygun size daha iyi bulabilirsiniz.
Bu yaklasimin bir örnegi dogal sifa belirli bir biçimde uzmanlasmis küçük bir is olabilir. Yararli bir strateji burada özellikle özel yararlari özetleyen, dogal sifa her türlü kapali bir endüstri sitenize kaliteli yazi göndermek olacaktir. Bu yüksek profilli sitesini ziyaret insanlar zaten genel olarak dogal sifa bir ilgi var ve bilgilendirici bir makale tarafindan yönlendirilen zaman sira özel ilginizi çekebilir. Tabii ki teslim kabul sitesine yarari makale, ve digerleri gibi, kendi itiraz genisletmek için yardimci olmasidir. Iyi yapilirsa bu gerçekten bir kazançtir – kazan durumu.
Belirli temalar odaklanmak için web sitesinde özel sayfa adamak. Bunlardan biri sopa olacagi umuduyla bir sayfada konulari kapmak-çanta karsilamak için çalismakla hata yapmayin. Deneyimli bir web gelistirici veya Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) uzmani ziyaretçi istatistikleri analiz ve anahtar kelimeler ve insanlarin aktif olarak ariyor ifadeler dayali temalar önererek bu süreçte yardimci olacaktir. Onlarin önerileri dogrultusunda bir makale yazmak sonra onlar sonra Arama Motorlari çekiciligini en üst düzeye çikarmak için düzenlemek olacaktir.
Bir “tiklama bazinda maliyet” ödenen reklam düsünün. Google ve Yahoo baslamak için iyi yerler vardir, ama digerleri vardir. Bu sistemlerin çogu daha bir reklamveren bir tiklama için ödemeye hazir bir teklif modeline dayali, daha belirgin reklam yer alacak. Dikkatli kullanildigi zaman ise hizli tepki üreten bir iyi bir yol olabilir. Bu ivme kazanmak için dogal arama motoru trafigi beklerken bu yeni web sitelerinin sahipleri için önemli olabilir.

Önümüzdeki üç ay için bir pazarlama stratejisi gelistirmek

Pazarlama faaliyetleri de önceden planlanmalidir nedeni kendinizi gerekli stok almak için bol zaman vermek, ya da bir hizmet tabanli is varsa, ilgili kaynaklar bir araya. Yeni hisse senedi katilir Örnegin, o zaman kaynak ona zaman gerekir ve web sitesine ayrintilari yükleyin. Eger yeni bir hizmet baslatiyoruz, diger yandan onun yararlari özetleyen web sitenize ekstra bir sayfa eklemek ve hizmet gerçeklestirmek için ek personel mesgul gerekebilir. Tüm bu seyler zaman alir. Iyi haber de önceden planlayarak kendinizi stres çok kazandiracak olmasidir.

Detayli planlama

Bu 3Ps – onlar Plani, Plan ve Plan yalnizca bu kez. Toplu pazarlama kampanyalari bak, ve sonra tek tek. Gerçekten ne elde etmek istiyorsunuz? Önümüzdeki üç kampanyalari için önceden planlama düsünün ve açikça ana amaci dile her biri için bir cümle yazmak. Bunlar temel önermedir. Örnegin, ilk stok temizlemek ya da eski bir servis, üçüncü yeni bir hizmet veya ürün yelpazesi baslatmak için kullanilabilir iken, ikinci, Paskalya gibi bir olay ile kravat tasarlanabilir tesvik etmek olabilir. Onlar bunlari basit tutmak ve sadece kampanya basina bir çekirdek teklifim var oldugunu göstermektedir ne olursa olsun. Çok daha fazla ve kendinizi ve müsteri kafa karistirici riski olacak!

haber

Bir online pazarlama kampanyasi bir haber bülteni etrafinda için çok yaygindir. Bu durumda ise, posta-out ihtiyaçlarini tüm yönleriyle çok dikkatli, planli hazirlanmis ve test edilmis olmasi.

Ürün veya hizmet satan bir online magaza trafik çekmek için: haber bültenleri birçok çesit vardir, ancak bu tesvik e-ticaret girisimler genellikle bir birincil amaci var. Soru, en iyi nasil bunu basarmak için oldugunu. Gerçek bülten çekirdek önermenin ayrintili kapsama almak için en iyi yaklasim olmayabilir. Bunun yerine, web sitesinde depolanan makalenin kalan açik bir baglanti ile birlestiginde, bu müsterilerinize istah uyandirmak için yeterli bilgi saglayan böyle bir sekilde kopya yazmak. Bu sekilde müsteri tiklama ve teklifleri sizin ürün yelpazesi ile yeniden tanismasini zaman ek satis elde iyi bir sansi.
Kopyanizi hazirlanmasi kendi övgü sarki zamaninizi bosa harcamayin. Siz veya is gerçekten büyük isler yapmis olabilir, ama ne yazik ki müsterilerin ilgi degildir. Ne bilmek istiyorum onlar için budur. Odak olarak tutun ve çok yanlis olmaz.
E-postanin konu satirina özellikle dikkat edin. Unutmayin, pek çok müsteri ile bu onlar sil dügmesine aramaya baslamadan önce okuduklari tüm olabilir. Deneyin ve çekici yapmak ama önemsiz posta filtreleri tetikleyebilir herhangi bir yutturmaca kaçinin.
HTML e-posta haber bu gün en müsteriler için kabul edilebilir. Onlar da sunmak ve tabii ki görüntüleri özelligi olabilir, ama dogru insa emin yapabilirim. Kendi HTML haber bültenleri olusturuyorsaniz, onlari göndermeden önce asgari olarak Internet Explorer ve Firefox görüntüleyebilirsiniz. Bu yaygin web tarayicilari ayni HTML belgesi sunmak nasil farkli sürpriz olabilir. Bazen talihsiz sonuçlari ile. Bu alanda emin degilseniz o zaman yardim isteyin.
Eger ilgili tüm anti-SPAM düzenlemelere uygun oldugundan emin olun. Onlarla asina degilseniz, bu is bulmak için yapmak. Birçok durumda bu tür düzenlemelerin göz ardi için cezalar yüksektir. En azindan her zaman kim özetleyen ayrintilari içermelidir, kisinin e-posta bültenine, ve nasil bunu yapmak isteyen gerekir onlar aboneliginizi iptal edebilirsiniz aliyor neden.
Size tüm e-posta listesine bir e-posta haber bülteni göndermek önce, test ve tekrar test edin! Içerigi dogru, baglantilar eseri oldugunu kontrol anlamina gelir, görüntüleri düzgün görüntülemek, kisisel bilgi dogru birlestirme ve çikmak baglantilar tamamen faaliyete geçmistir.

E-posta listesi

E-posta listeleri muhafaza edilmesi gerekir. Ve Ben kelime hafifçe “olmazsa olmaz” kullanmayin. Kovusturma yerinde mevzuata hizli ve kendi e-posta gevsek oynamak isteyenler bu tüm e-Ticaret operatörler tarafindan dikkat gerektiren bir alandir listeler. Teknik liste bakim yönlerini ve e-posta kampanyalari bu makalenin kapsami disindadir ancak herhangi bir süpheniz varsa barindirilan bir çözüm düsünmek daha iyi olabilir. “E-posta pazarlama” ya da “e-posta pazarlama hizmetleri” için internette hizli bir arama sonuç alinmis olacaktir. Sabit Iletisim Ben iyi bir etki için kullanmis oldugunuz böyle bir hizmettir. Genel olarak onlar oldugunu çok emin olmadikça satin alma listeleri önlemek için daha güvenlidir gerçek opt-in izni pazar segmentine dogrudan ilgili listeler esas. Kendi olusturun. Bu uzun sürebilir ama sonuç ürün veya hizmet gerçekten ilgi müsteriler listesidir. Kendi listesi ile dönüsüm oranlari her zaman yüksek olacak söylemeye gerek yok.

Online alisveris

Simdiye kadar odak online alisveris için müsteri çekmeye olmustur. Simdi bunu yaptiklarinda, onlari bir satin alma yapmak için tesvik eden bir hos bir deneyim oldugundan emin olun zamani gelmistir.

Olarak web sitesinde yer reklami yapilan ürün veya hizmetleri stok var ne tam olarak maç mi? Eger degilse, bu düzeltmek için adimlar atin. Ürün stokta yok ise, o zaman silin veya yazilim izin verirseniz sadece devre disi birakin. Bu sekilde sadece ürün stok döndügünde giris etkinlestirmeniz gerekir. Öte yandan yayinlanan bilgi dogru ürün veya hizmeti tanimlamak degildir olabilir, ya da görüntü yanlis model veya renk gösterir. Bu örneklerin her web sitesi için geçerli o zaman önce bir e-posta-out için detay düzeltme bir noktaya olun.
Yukarida bahsettigim gibi, hisse senedi disinda ekranda ögeleri birakmak cazip degil. Onlarin geri geliyor biliyor olabilir, ama müsteri yok ve teslimatlar genellikle geç olabilir. Online müsterileri onlar gerçekle hatlari gördükleri, bu yüzden onlarin firmasi için aniden bir “sanal” bir oldugunda çok üzgün olmak sasirtici degildir beklemek için her türlü hakki vardir.
Tüm linkler çalisir durumda oldugundan emin olmak için sitenizin gezinti kontrol edin. Müsteriler hizli kötü navigasyon sinir bozucu bulabilirsiniz … ve sinirli müsterilerin birakin.
Sizin sartlar, kosullar, SSS ve yük gözden geçirin. Umarim bunlari kontrol etmek isteyeceksiniz posta-out bir sonucu olarak ilk kez müsterilerine olacaktir. Bu sikici olabilir biliyorum ama örtbas yok. Üzerinde müsteri sapka koyarak deneyin ve ilk kez bilgi okuyor iddia.
Sitenizde bir iletisim formu varsa, bu test edin. Ayrica sitenizin tüm mevcut ödeme yöntemleri kullanarak testi siparis gerekir. (Veya müsteri) istedigi en son sey bir islevsiz ödeme sistemidir. Aslinda hiçbir sey daha hizli alici güven asindirir.

Son olarak, e-ticaret girisimler ile iyi sanslar. E-ticaret roket bilimi degil, sadece is baska bir seklidir. Ve is her türlü gibi sürekli detaylara dikkat bu sayar.