e-ticaret sitesi kullanici dostu yapma

Yeni bir e-ticaret web sitesi olustururken bu satis yapmak için basit bir nedenden, için yaratiyoruz. Ürününüz size basarili bir site yapmak istiyorsaniz her zaman uygulamak için önemli olan bir dizi standart var ne olursa olsun yok. Fonksiyonel ya da sadece estetik olsun o emin potansiyel müsteriler hakkinda siteyi kullanarak nasil büyük bir fark yaratabilir. Iste sitesi e-ticaret sitesi yüksek bir standart gelistirilmesinde en temel ve en önemli unsur s bazi emin olmak için en iyi uygulamalari bir seçimdir.

kolay navigasyon

Bu güzel bir site için ilk anahtaridir. Sen dünyanin en iyi degeri ürünleri olabilir ama müsterileriniz bunlari bulamazsa hiçbir için kullanabileceginiz konum. Bu sinir bozucu almak gibi asiri karmasik navigasyon yapiya sahip kaçinin. Bunun için de Kategorilerin tam araliginda düzenlenen tüm ürünler oldugundan emin olun. Bu sekilde, kullanicilarin daha kolay sitenin kullanimi bulacaksiniz ve sonuç olarak sizden satin almak için daha basarili olacaktir.

dürüst bilgilerini açmak

Bir aptal gibi müsteri tedavi asla. Iyi asagi gitmez. Müsterileriniz onlari satin alma sürecinin tüm yönleri hakkinda açik ve dürüst olmanin nezaket yapmak için çok önemlidir bu yüzden servis kullanmak için yeterince iyi. Onlar hizli bir çekmeye çalisan hissediyorum gibi gizli vergi veya kargo bedeli olmasi gerçekten müsterileri rahatsiz olacaktir. Eger ek masraf yapmak varsa, onlara basinda bildirin. Daha iyi onlar fark önce onlari bir satin alma yoluyla yarim var olsun daha.

gizlilik politikasi

Bir gizlilik politikasi her zaman yere insanlar sitenizde bulabilirsiniz yerlestirilmelidir. Eger onlarin ayrintilarini korumak oldugunu çalisanlarinizin farkinda yapmak zorunda gibi bu çok önemlidir. Bu siz ve müsterileriniz arasinda güven düzeyi gelistirir ama yasal nedenle de önemlidir sadece. Onlari da bir para transferi hizmeti istihdam içine bakmak isteyecektir bir kredi karti islem yapmak istiyorsaniz eger öyleyse güvenlik, önemlidir.

sürekli uyum

Son nokta her zaman sitenize adapte etmektir. Sabit tweaks sürekli sitenizi gelistirmek ve tam bir revizyon ihtiyacini hafifletir. Bu makalede her seyi kapsamaz ise bu sitenizin kullanici dostu yapiminda devam almak için ihtiyaç duyacagi temel vardir.