e-ticaret tasarimi etkili arama için ipuçlari

Diger web sitesi tasarim yöntemi e-ticaret web sitesi tasarimi gibi, ayrica, hassas basarili ve hizli arama olusturmak ve müsterinizin güvenini artirmaya yardimci olur. Bu yazida basit bir arama açiklik korumak, karmasik tutmak olmasa da gelismis arama nasil kullanilacagini görecegiz bize gözden geçirelim.

sökülmesi engelleri
Ancak her e-ticaret web sitesi tasarimi gelismis arama seçenegi vardir ve ziyaretçilerin en çok faydalanmak yok. Temel olarak insanlar sadece gördükleri araçlarini kullanin. Gelismis arama normal tespit etmek zordur. Baglanti normalde çirkin ya da çok küçük. Bu nedenle arama basit bir dügme sadece üstesinden gelir. Yani, hatta kullanici gelismis arama istiyorum, kullanicilarin dogru motive edilmemistir. Kullanicilar, karmasik ya da karmasik bir sey bulacagini hissedebilirsiniz. Baglanti fark edilmistir sonra bile, o zaman da kullanicilar herhangi bir yarar görmüyorum. Kullanicilar yardimci olmak için, biz kullanilabilirlik sorunlari düzeltmek gerekir, biz yeni yaklasimlar ve ayni zamanda arama terminoloji uygulamalidir.

yaklasimlar
Biz arama artirmak ve gelistirmek için yollar sayisi var. Gelismis arama için ortak bir yaklasim parametre aramasidir. Kutulari, operatörler, ve metin ve birak menüleri kullanirken ziyaretçi parametrelerini ayarlayabilirsiniz. Normalde bu karmasikligi var, ancak ana önemli bir alan sadece gösterilen ve form tasarim genel kurallara uymak durumunda çok etkili ve basit olabilir.

Daha iyi bir arama yapmak için
Yönlü arama, hangi araciligiyla gelistiriciler gelismis arama islevselligini kullanabilirsiniz oldukça kolay ve en güvenli yöntemdir. Yeni özellikler uygulanmasi zaman içinde harcama önce, sadece web sitesi temel ilkelerine karsilik emin olun.

Arama sayfalarin yapisi açik ve etkili olmalidir. Sonuçlar, mantiksal bir yerlestirilmelidir. (Bu bir kullanici için) sitenizin ziyaretçileri, anlamak anlamak ve oldukça kolay tarama sonuçlarini gerekir. Ayrica sorguyu yeniden ve rafine daha kolay olmali ve sayfalari ararken, sorgu kendisi gösterilmelidir.