ebay alternatifleri ile gizli bir ebay Powerseller olma bes sirlari

Hepimiz mali danismanlik duydum – çesitlendirmek, bir sepet Tüm yumurtalari koymayin.

Bu mali için sadece iyi bir tavsiye degil, ayni zamanda online satis için.

Yanlis bir eBay hareket ve BAM! -Hesap tarihidir. Isin Sizin yil bosa olan ve bastan bir müsteri tabani olusturmaya baslamak için var. Ne is yapiyorsun?

Eger eBay için alternatifler üzerinde hesaplari var emin olun, bu ne.

Terim Powerseller, sadece internet üzerinden online açik artirma sitelerinde ve e-ticaret portallari için de geçerlidir eBay için geçerli degildir.

Müsteri satis ve güvenilirligi var ama adi Ebay alternatifleri degerlendirmek, degil, bir ‘gizli’ Powerseller-hiç bir ihtiyaci bilmek ama olmak mümkündür.

Birçok eBay alternatif liste çevrimiçi (Sayfanin en altindaki büyük bir tane var) en iyi satiyoruz oldugu ürünleri maç eBay için birkaç alternatif siteleri bulmak için onu geçmesi biri bulun.

Dikkate almak önemli bir faktör Bir perakende sistemi ya da açik artirma sistemi kullanmayi tercih olup olmadigidir. Eger açik artirma biçimleri, magaza önlerine veya sabit fiyat listelerinde daha iyi satiyor musunuz? Karar bir parçasi olun.

Küçük eBay rakiplerin birkaç deneyin. Sizinle müsteri almak unutmayin. EBay müsteri bilgilerini tutmak ve onlara daha iyi hizmet için yeni yerlere arttiriyoruz oldugunu bildirmek.

Eger hemen sonuç göremiyorsaniz, kendinizi satis sonuçlari görmek ve her site çalisir emin olmak için biraz zaman verin hemen havlu atmayin – online ögeleri atmak ve sattiklari umut yok.

Birkaç ay sonra satis degerlendirin. Satis nedir, ne degildir? Hangi sitelerin en hit ve satis aliyorsaniz?

Sizin satis yerleri Tweak ve online satis nabzini parmaginizi tutun. Yeni siteler bir siçrama yapmak ve baslangiçta çok fazla trafik görebilirsiniz. Bu yararlanin.

Eger bahçesinde satis koleksiyon dropshipping veya satma, Çin’den ithal olsun, satis ufuklarini genisletmek ve yeni, daha küçük bazi sitelerin içine bakmak gerekir. Blokta küçük adam ya da yeni çocuk göz ardi etmeyin – hatirliyorum, eBay simdi oldugu, ve daha büyük her zaman daha iyi anlamina gelmez her zaman çevrimiçi dev degildi.