küçük isletmeler koruma-Bölüm 1 için sabika onay en iyi uygulamalari

Birçok küçük isletme sahipleri hem de bireyler genellikle emeklilik planlari, ve diger seyler var ama beklenmedik olana kadar nadiren güvenlik plani için ihtiyaç düsünün. Çevremizde suç hakkinda rahatsiz edici gerçegi yerinde bir güvenlik plani olmasi herkes için zorunlu hale getirir. Sirket ile ya da bireyler ile isletmeler transacting zaman bir sabika kontrol yapilmasi önemli bir oynar yerdir.

Gerçekten de, çogu isletme sahipleri endiseleri çok sey var. Ayrica rekabet, fiyat, yer, müsteri hizmetleri vb, ve simdi güvenlik gibi tüm normal endiseleri giderek daha önemli hale gelmistir. Küçük isletme simdi hirsizlik tehdidi karsi karsiyayiz, dolandiricilik, zimmete para geçirme, dolandiricilik vb, liste neredeyse sonsuz gibi görünüyor.

Julissa Brisman en son cinayet sabika onay almak isletmeler ve bireyler için ihtiyaç yükseltmek gerektigini, arka plan, is ve yasam korumak için en iyi uygulama olarak kontrol edin. Bu olaydan çikan haberler craiglist onu masaj hizmeti reklami Julissa Brisman 26 14 Nisan 2009 müvekkilinin Philip Markoff, Marriott Copley bir Boston Üniversitesi tip ögrencisi tarafindan iddia edilen cinayet ölü bulundu oldugunu ortaya koydu. Julissa Brisman Philip Markoff herhangi bir suç geçmisi oldugunu görmek için hizli bir kontrol çalistirmak olsaydi olay bu tür kaçinilmasi olabilirdi. Aslinda, ilgili haber Philip Markoff o craiglist gizli hizmet ona hizmet reklami baska bir masöz-için-kiralama saldiriya olay-nerede benzer içeren bir suç geçmisi oldugunu ortaya koymustur.

Cezai sorusturma arastirmalar suçlularin genellikle suçlari tekrar edecegini gösteriyor. Ve bu suçlarin onlara bir iz birakmak yok. Ayrica, bulgu da bize saldirmaya önce bu suçlular hayatimizda kadar gösteriyor ortaya koymaktadir. Amaciyla bir deyisle, her zaman bir yer olacaktir temas yoluyla is firsatlari, alisveris, is, ise yardim veya yukaridaki örnekte görüldügü gibi hatta online baglanti.

Bu baglamda, küçük isletme sahipleri, bagimsiz yükleniciler hem de ev is sahipleri suç magduru olma riski aparati bulunmaktadir. Dogru, küçük isletme sahipleri ve bireyler bazi endiseleri oldugunu araligindan-nasil bu tür bilgileri erisimi alabilirim, bu bilgilerin maliyet ve zaman. Digerleri nereye bakacagini ya da seçmek için hangi servis saglayici bilmeden kandirdi olma korkuyorlar. Ancak gerçek bu endiseleri – sonuçlari daha deneyimli daha hayal vardir, çünkü bir sabika kontrol yapma önemli ortadan kaldirmamaktadir.

Burada is veya hayatinin korunmasi ararken yapilacak seyler vardir …

ceza arka plan kontrolleri çalistirmak

Eger is ya da kisisel olarak bilmiyorum biriyle basa zaman, böyle bir kisi veya sirket suç öyküsü olup olmadigini görmek için kontrol edin hizli bir arka plan çalistirin. Eger ögrenmek gerekenler sunlardir:
Arka plan onay
suç raporu
gelir raporu
Cezaevi kayit
Sex suçlu durumu
Daha çok …

istihdam arka plan onay çalistirmak
Bir küçük isletme sahibi olarak, ise düsünün her kisi ön eleme. Ne kadar profesyonel ya da ne kadar kisinin iliski olsa bile, göründükleri zararsiz. Eger ögrenmek gerekenler sunlardir:
Arka plan onay
sabika kaydi,
mahkeme kayitlari,
is lisans
Daha çok ….

Ne yazik ki, kolluk suç islendigi sonrasina kadar yardimci olamaz. Suç hakkinda Soguk sert gerçegi: bu isinizi korumak ve aileniz için disari bakmak için ne yapabilirsiniz yapmak size kalmis.

Bu makalenin sonuç kismi için http://peoplex-ray.com ziyaret edin

Eger kaynak kutusu dahil sürece bu makalenin reprint çekinmeyin