kupon kodlari tasarruf edebilirsiniz

Bilgisayar, elektronik, hediyelik esya, ayakkabi, ev gereçleri, güzellik ve çok daha fazlasi için her yil çevrimiçi Birçok kisi alisveris.

Birçok kisi asistani onlara alisveris sirasinda bir pazarda para kazanmak için geleneksel kupon ile basa çikabilirim. Onlar gazete onlari kesilir. Sizin için ne aradigini bir indirim kazanmak için disari kesebilir.

Ayni sekilde, online alisveris magazasi da kuponlar var, ama bu tür SAVE12 ya da sayilar ve semboller seklinde gelir olarak bir kod seklinde gelir. Geleneksel kupon benzer, siparis uygulanan bu kodlari online alisveris para kazandiracak – indirim 5 $, 10 satin aliyor ne bagli olarak $ 15. gibi seklinde gelebilir. Eger% kapali veya ücretsiz nakliye gibi bulacaksiniz indirimler baska bir yol.

Çevrimiçi kupon kodlari ile ilgili en büyük sey, organize gerek yok onlari ve alisveris için sizinle birlikte götüren. Bunun yerine online alisveris daha sadece onlari kopyalayin. Eger kontrol etmek hakkinda ise bir kez bir web sitesinde alisveris tamamlamis, sadece kupon kutuya kupon kodu yazin. Kutusu genellikle, “Kupon Kodu” olarak isaretlenmis

Bazi siteler sadece siteye çekmek için özel bir linke tiklayarak kupon aktive gerektiren ve kupon ödeme islemi sirasinda otomatik olarak uygulanir.

Eger ödeme islemi sirasinda kupon kodunu girdikten sonra, satin almalarin toplam tutari tasarruf bulmak gerekir. Kupon kodu geçerli ya da dogru islenmis olmayabilir çünkü indirim yok görünürse, olabilir. Yani isleme sirasinda bir hata düsünüyorsaniz müsteri destegine basvurun zorunda.

Peki nereye kupon kodlari bulabilirim?

Kupon kodlari normal kupon kodlari koordine uzmanlasmis birçok web sitelerinde bulunabilir. Kuponlar tamamen ücretsiz ve herkes tarafindan kullanilabilir.

Sen 1000 çevrimiçi magazalardan kupon toplayan couponskey, deneyebilirsiniz.
.
Elbette, kupon kodlari kullanmak koymak, bu yüzden bir sonraki çevrimiçi satin alma tasarruf yardimci olabilir.