Online alisveris büyük firsatlar elde nasil

Online alisveris yeni bir sey degil ama daha geleneksel dükkan önünde magazalar düsüse geçmesi bekleniyor ise popülerligini, olaganüstü bir hizla büyüyor ve bu yil daha 40% büyümeye uçlu.

Ne zaman ve nerede en iyi pazarlik bulmak için online alisveris neredeyse, nasil bu kadar bilgi ile bir yeralti hareketi gibidir. Sen biliyor olmak zorunda!

Eger aradiginiz ne oldugunu biliyorsaniz, o zaman size en iyi anlasma aldiginizdan emin olmak için yapilmasi gereken adimlar bir çift vardir.

1. Satin almak istediginiz ürünü anlayin. Onun tarafindan satilan isimleri ve açiklamalari bilir ve ürünün iyi bir bilgiye sahip. Kalite, hizmet düzeyleri, dagitim zaman dilimleri ve teminatlar degisen derecelerde ile orada ve tüm pek çok kopya vardir.

2. Eger çok fazla ödemek ve en düsük fiyati her zaman en iyi degeri degil gibi ayrintili olarak her bir anlasma bakma saglamak için fiyat araligi anlayin. Bu birkaç dolar kazanmak için büyük, ancak hizmet veya teslim kez sifirdan degil ise, o zaman huzur için biraz daha fazla ödeme isteyebilirsiniz.

3. Indirim kuponlari! Tüm çevrimiçi magazalar bunlar için ödeme islemi bir alan var, ama nasil bir alabilirim? Nerede bana bakmak ve inanmak bilmek zorunda, bu kuponlari disari arama yapmak için çaba deger. Ücretsiz nakliye,% 5, hatta% 10 ya da% 20 zor is deger.

Kaliteli alisveris sevk siteleri bir dizi en iyi 3 olan orada ve Avustralya’da vardir Fiyat, Alisveris ve shopbot alin. Sadece bu isimler Google ve Google arama üzerinden gelecek.

Aradiginiz ürünün adini girin ve dükkanlar bir listesini ürün ve fiyat bir resim gösteren gelecektir. Siz orada biraz arastirma gibi ve yapmak dükkanlar bilgileri. Eger kontrol etmek isteyebilirsiniz seylerden bazilari sunlardir:

• Iade politikasi – Tüm saygin magaza bir olacak
• Nakliye süreci çerçevesi ve ücretleri (Tüm siteler farkli nakliye fiyatlari var.

Bazi sabit bir oran talep edecektir ve bazi düzenin agirlik ve büyüklügüne göre sarj olur) Ben bunu olur ucuz satin daha fazla seyler olarak sabit oran nakliye tercih ederim.

Ürünün • Fiyat – tam bir karsilastirma yapmak istiyorsaniz, istediginiz ögeleri alisveris sepeti içine girmek ve her magazada kasada gidin ve nakliye dahil sonunda maliyet karsilastirma.

Ucuz posta reklam magazalar genellikle sadece 1 madde satin almak istiyorsaniz ok her öge için bir posta ücreti ekleyin, ancak birkaç ürün satin almak istiyorsaniz, pahali olacak.

Magaza 1 – Madde 1 20,00 $ oldugunu ve Madde 2 15,00 $ oldugunu ve posta 10,00 $ sabit bir oran olan toplam maliyeti $ 45.00

Magaza 2 – Madde 1 18,50 $ olarak özel bir indirim ve Madde 2 ayrica $ saat 14.00 ‘de ucuz ama posta ilk madde 8,95 $ ve 47,45 $ için alisveris siparis getiriyor kombine pul dolar 6.00

Ikinci magaza iki ürün daha ucuz ve ayni zamanda reklami posta daha ucuz ama tüm siparis üzerine aslinda daha pahalidir. Bu matematik yapmak istemeyen insanlari kandirmayi amaçlayan ortak bir pazarlama stratejisidir.

Bir pazarlik için arama son bölümü tekrar çevrimiçi arayarak kupon için bakmaktir. Satilik Bu Hafta, TJOOS, Kupon Altin, Kupon Anlik, Para Tasarrufu, Top Bargains, Ozbargain: kurmak ama Avustralya’da benim favorilerim olan alisveris siteleri bir sürü vardir

Bu sitelerin her biri bakmak veya sirket kupon aramak için izin verir.

mutlu alisveris