tasarimcilari tarafindan Hint sarees

Kadinlar, günümüzde, mutlaka anneleri veya büyükanneleri giydigi sarees ayni tür giymek zorunda degilsiniz. Tekstil ve moda sektöründe gelismeler sayesinde, piyasada çesitli stil ve desenleri tasarimci sarees ile dolu. Bir modernlesme derecesini geleneksel kaliplari üzerinde yapilan gerçeklestirmek için yeterlidir internet üzerinde çok sayida sarees bakin. Tasarimci bugün talep çok özel tasarimlar olusturmak için alisilmadik stilleri birlestirdik.
Tasarimci Sarees takan essiz bir görünüm vermek için alisilmadik kesim ve yenilikçi perdeler ile renk genis bir gelir. Dogru aksesuarlari ile birlikte, giysiler son derece çekici ve sofistike bir görünüm için yapilabilir. Çesitli tasarim stilleri, modern baskilar, süslemeler, zari is, pul, boncuk, boyama ve nakis içerir.

Tasarimci sarees özel bakim gerekir. Bir tasarimci sari satin alirken temizlik ve bu sarees oldukça pahali olabilir istinat gibi, bu noktada akilda tutulmalidir. En tasarimci sarees el çalisti. Nakis zarar görmesini önlemek için, demektir, sari kuru saklamadan önce temizlenir ve doku sarilmis olmasi gerekir. Kirisikliklar önlemek için, tasarimci sarees periyodik olarak havalandirilmalidir.

Mükemmellik için bir tasarimci sari Accessorize bu saree görünümünü vurgular uygun ayakkabi ve mücevher olmasi gereklidir. Bluz kesim ve desen de kötü özel bluz bile sarees en iyi berbat edebilir ise sik bir bluz saree için bir aksesuar olarak hareket edebilir gibi bir çok önemli. Korse tipi bluz gibi Bollywood ilham bluz, giderek daha popüler hale gelmektedir.

Hala tasarimci giyim için geleneksel sarees tercih olanlar için, her türlü sarees Hintli kadinlar ile yüksek talep gibi endiselenmenize gerek yoktur. Geleneksel saree 15 farkli tarzlarda Hindistan boyunca yipranmis ve henüz ayni örtüyü sahip olabilir. Bir tasarimci saree daha fazla seçenek olmasi muhtemeldir. Geleneksel sarees bir çok onlari Park’in bir görünüm vermek için tasarimcilar tarafindan degistirilmistir. Bunlardan bazilari ipek, naylon, el baskili, Benarasi, georgette, sifon ve hatta gelin sarees içerir. Modernlesme ile, sarees çok Hindistan disinda popüler olmustur.

Herhangi bir kiz için, onu dügün çok önemli bir firsat ve hayatinin en önemli günlerinden biridir. Bu nedenle, her kiz bu gün ona iyi bakmak istiyor. Böyle önemli bir olay için, bir Hintli kadin muhtesem bir sari giyen daha iyi bir seçenek vardir. Bu nedenle, gelin kalabaligin geri kalanindan ayiran özel bir tasarimci saree yatirim yapmak mantikli. Ticari perakende satis dügün sarees genis bir yelpazesi var olsa da, sadece tasarimci sarees one-of-a-tür renk kombinasyonlari ve geleneksel gelin sarees çok daha farklidir made-to-siparis nakis is var. Bir tasarimci saree satin almak farkli bir moda ifadesi verir ve yillarca sarees ayni tip giyiyor kadinlarin nesiller ayri kilan.