ticari hesaplar ve risk kavrami

Kendi isini kurmaya size var fark asla konular bir bütün ana için gözlerini açacak. Tüccar hesaplari ile oldugu gibi, size onlar hakkinda ögrendim asla tercih edebilirsiniz! Bu zor ve riskli olarak bilinen bir kavram dayali almak için pahaliya mal olabilir olmasidir.

Bir internet is için harika bir fikir ile geldim. Bir online MLM programi olusturmak için gidiyoruz. Islem basina maliyeti düsük olacaktir, hangi is büyük bir hacim yapmak ve büyük paralar çekmek için umut anlamina gelir. Isinizin nihai basari size kalmis olsa da, bir tüccar hesabi sorunu var gidiyor kusku yoktur. Neden? Bu yüksek riskli bir is olarak siniflandirilir olacak.

Yüksek riskli tüccar hesabi nedir? Bu arkasindaki finansal sirket benzer nisler diger sirketler araciligiyla gitti ne dayali sorunlar oldugu bekler biridir. MLM isletmeler yüksek riskli olma egilimindedir. e-ticaret siteleri de yüksek risk belirlenen olma egilimindedir. Yüksek risk tanimi verilir, bu bir hesap almak çok zor olabilir. Bunu bile, ücretleri çok pahali olacak ve ödeme cezalar asiri olabilir. Bir müsteri bir geri ödeme talep ve verildiginde bir ödeme, bu arada, bir.

Ne yüksek risk belirlenen olan bir is sonuçlanir? Bir dizi faktör vardir. Ilk önce yukarida belirtildigi gibi olan bir alandir. Ikinci bir is yapmak hacmi, bu durumda kötü daha fazladir. Sadece bir ya da iki sahipleri ile küçük bir is ise üçüncü is hem de baslica sahibinin kredi profilidir. Açikçasi, Bill Gates için kredi raporu bir sirket Microsoft büyüklügü ile kabul edilmez!

Ne bir tüccar hesabi alamayan veya ücretleri sadece çok igrenç olur? Birçok isletme onlar için islemleri idare edecek toplayicilar arayin. Çevrimiçi örnekler PayPal ve Google Checkout gibi gruplar yer aliyor. Gerçekte, bu gruplar genellikle kredi karti islem için tek erisim ve birçok isletme için gibidir.