alisveris sepeti terk azaltmak için en iyi 5 SureFire yolu

Siz müsterilerine “Beni al” butonuna tiklayin almakla çok basarili çok cazip reklam kopyasi ile harika bir web sitesi olusturmak zaman iyi bir anlasma geçirdim. Eger ürün satin almaya karar sonra müsteri (onlar “Beni Al” tusuna bastiktan sonra) web terk edilir – Ancak, web siteleri inceleyerek sonra çok çirkin bir desen fark geldiniz kaydeder. Genellikle uzak müsteri korkutuyor alisveris sepeti içinde satin alma islemi oldugu için bu, alisveris sepeti terk denir.

Alisveris sepeti terk azaltmak için 5 yolu üzerinden gidelim:

1. Olarak yapilmasi gereken ne kristal açik olun: Karmasik alisveris sepetleri potansiyel müsterileri korkutup kaçirmak için emin bir yoldur. Dolduran gerekenleri yönergeleri, basit okunmasi kolay ve düzenlemek için kolay oldugundan emin olun. Ödeme islemi çok sayfali ise Ayrica,, bir sonraki sayfaya almak için dügmeyi veya baglantiyi açikça görüntülendiginden emin olun.

2. Bir ilerleme göstergesi ekleyin: Bir web sitesinde bir ürün için tipik satin alma süreci (çok sayfali) çok adimdir. Mümkün oldugu kadar az için su adimlari tutmak için iyi olsa da, bu müsteri onlar ne adim bildirmek için daha iyidir. Bir ilerleme göstergesi sadece ne satin alma sürecinde olan adim müsteri söyler. Muhtemelen onlari favori web sitelerinin bazi eylem gördüm. Bu bir grafik metre veya basit bir metin tabanli göstergesi olabilir. Bir ilerleme göstergesi alisveris sepeti terk azaltmak için kesinlikle gereklidir.

3. Bu küçük bir resim, ya da ürünün çok kisa (ama özel) açiklamasi olabilir: Sepetinizde ürün (veya ürün) göster. Ürünün resmi veya açiklama tüm detaylari ve ürün sundugu faydalari gösteren bir pop-up baglanti içerir emin olun. Onlarin satin alma ile devam etmeden önce birçok sadece faydalari yeniden okumasini gerekir ve ayni zamanda bulacaksiniz – bu yüzden satin alma olusur tam olarak ne oldugunu – müsterilerin aslinda satin aldiklari görmek gerekir satin alma formu doldurun olarak, unutmayin.

4. Nakliye ve tasima ücreti pesin saglayin: Bu S & H isleminin kontrol ilk adimda maliyetleri dahil etmek iyi bir fikir – veya daha iyi ürün açiklamasi Sayfasi maliyetleri içerir. Onlar S & H maliyetlerinin farkinda olmasina ragmen, toplam maliyeti sadece son adim S & H için 15 $ kadar vurdu bulmak için tüm ödeme bilgileri yazarak zaman 10 dakika harcamak zaman, potansiyel müsterilere oldukça rahatsiz olsun.

5. Bazi konfor logolar Ekle: BBB ait musunuz? Eger öyleyse, web sitesinde BBB logosunu. Baska iyi bir logo web Güvenli sertifikali Hacker oldugunu belirten Hacker Safe logosu (www.scanalert.com) ‘dir. Basit Verisign ve kredi karti logolari da süreci için daha fazla konfor ekleyerek yararlidir.

Iste gördünüz … yardimci olmak için bes iyi sekilde alisveris sepeti terk orani fren koymak.

içtenlikle,

michael Ellis