anlik vs özel – büyük bir fark

Hiç oturdu ve çesitli online magazalarinda bakarak web tarama birkaç saat geçirdim? Bazilari, sikici kutulu ve oldukça mülayim görünüyor. Digerleri, canli renkli, dinamik ve gerçekten orijinal görünümünü. Aradaki fark bir aninda magaza ve diger tamamen özellestirilmis ve bu farkliliklarin kendileri için konusmak olmasidir.

Potansiyel bir müsteri bir öge online satin almak için seçmektir, onlar onu satin konum magaza saygin ve taninmis kurulan e-magaza oldugundan emin olmak istiyorum. Onlar Bu sirketin üzerinden online bu ürün satin almadan rahat hissetmek istiyorum. Magaza disi tarihli veya düsük kaliteli görünüyorsa, muhtemelen sizden satin alma konusunda asiri güvenli hissediyorum olacak degil mi.

Sablon tabanli ve daha sonra, online magazalar üzerinden yüz gibi görünüyor bir çevrimiçi magaza çalistiriyorsaniz Ayri, nasil yeterli rakiplerinizden kendinizi ayiriyoruz? Sablonlari yalnizca orijinal olmayan ve biraz sikici görünmüyor, ama pazar kendinizi konumlandirma için çok fazla bir sey yok. Onlar ucuz bir çözüm olabilir ama pazar pozisyonu ve genel satis üzerinde olumsuz etkileri olabilir.

Bu bir sablon odakli anlik magaza çözüm kullanarak ortaya çikabilir tehlikelerin sadece birkaçi.

Bir online magaza gelismekte olan en iyi yöntem her yönüyle markanizi övgü ve uygun pazar içinde is ayiran tamamen özellestirilmis çözüm uygulamaktir. Bu tür özel çözümler dikkate asagidaki almak:

Özel tasarlanmis sablonu:

Bir özel tasarlanmis sablon site ama onunla birlikte gider her seyin gerçek düzenini ifade eder sadece. Özel tasarlanmis dügmeler, göstericiler, tarz açilan kutulari ve liste noktalari – sey ve akliniza gelebilecek her sey. Tüm site tamamen markanizi göre özellestirilmis olacaktir.

Özel alisveris sepeti:

Alisveris arabalari tüm gün artik ayni görünüyor. Neden caz senin kadar ve biraz farkli olmak çimdik? Bu belirtilen ürün seçenekleri dayali renkli kutular gösteren ya da sadece bir tesekkür mesaji ekleyerek, sepeti ürün görüntüleri edilebilir olsun. Her sey mümkün.

Özel ödeme seçenekleri:

Özel ödeme seçenekleri gibi hediye sarma gibi seyler, indirim kuponlari, hediye çekleri, ücretsiz kargo, özel anketler ve daha fazlasini içerir. Bu küçük degisiklikler her ekleyebilirsiniz.

Benzersiz ürün ve bilgi sayfalari:

Her e-ticaret odakli sayfanin görünüm ve his özellestirme de bir olasilik. Bu gerçekten ürün / hizmet, olasi vitrin ürün veya kategori listeleri göz veya heykel bir ürün bilgi sayfasi sekilde degisiyor olmasi olsun ve dahasi, bu magaza için katma deger saglar ve sonuçta birinden satin olmadigini fark olabilir Siz veya bir baskasi.

Diger benzersiz eklemeler:

Diger degisiklikler ve benzersiz degisiklikler ürün seçenekleri “içermelidir” ve bir basina ürün bazinda ilgili ürünler görüntüleniyor, hizli satin alir, önerilen alimlari, özel komut dosyasi, kullanici hesaplari ve siparis izleme islevi, depolama destegi, sinirli / geçici sayida ürün, indirilebilir ögeler içerir çok daha fazlasi.

Bu öneriler buzdaginin sadece ucu vardir. Özel e-ticaret siteleri hemen her sey dahil etmek için tasarlanmis olabilir. Bu tür ebay veya Amazon gibi zengin özelliklere sahip bir online magaza olarak bir teklif sitesi sonra konum olsun, elinizin içinde hepsi bu. Aninda çözüm bulunan ucuz fiyat etiketleri hayal ettik sitesine sahip sizi ikna izin vermeyin. Bu hayal olabilir ve sonuçta basarili bir online magaza ve basarisizlik arasindaki kirilma noktasi olabilir daha isiniz için çok daha zararli olacaktir.