aslinda ne toptan edilir

Toptan is mal veya perakende saticilara yapimlari pazarlama olusur. Satma daha yüksek bir fiyata hacmi ve gelecekte satis içinde merchandises istediginiz saticilar ile ek olarak, kurumsallasmis, sanayilesmis ticari, diger isletmeler için de yapilabilir. Toptancilik da dagitmak veya simsarlik olarak tanimlanir.

birlesmis milletler içinde toptan:

BM Numaralari yönetimi ile durumda, ifade toptan neredeyse tüm eksantrik perakende saticilara çogunlugu ölçüde bir ürünün satis olarak açiklanmistir. Perakende Saticilar ticari tip, kurumsallasmis karakter ya da son derece gelismis bir karakter olabilir. Burada, perakende yeniden üretiminde çesitli fiziksel veya teknolojik degisiklik olmadan ürün satan gerektirir. Yine parçasi lekeler halinde büyük toplu kitleleri ayiran ve ambalaj ancak toptan kategorisinde yer yerlesir. Bazen, toplama bilesenleri jobbers tarafindan toplu olarak islem görmektedir zaman da sona erdi oldugunu.

Toptan is avantajlari:
Pahali ürünler bölünmüs parçalari almak perakendeciler için degil, kullanici için yaninda sadece zor degildi. Ama toptan is fikrinin gelmesi ile, perakende tüccar ve tüketici hem de uygun fiyatli yapimlari sevebilirim. Karisik sürü imalat üretim üreticinin maliyeti azalir olmasidir.

Toptancilar popülerlik:
Bu telefonlar, cep telefonlari ve bilgi islem cihazlari gibi en son teknoloji gelisi ve iletisim araçlari ile, toptan is ayni sekilde bu dünya çapinda köyün kendisini devretmistir. Fiziksel sokak pazarlari benzer, internette kabzimal sitelerinin bir yeri vardir. Bunlar ömrü hemen hemen her yüzüne ilgili merchandises saglar. Pahali mühendislik toklu malzemeden, bu net toptancilar büyük partiler halinde hemen hemen her seyi satin alabilirsiniz.

Web üzerinde Toptancilar:
Erken dedigi gibi, açikça bir net dolu anket kabul ederek üretim hacmi ticaret kabzimal binlerce web sitesinde var. Bu form genellikle yük ve toptan çok sartlarini kabul verileri tutar. Bu jobbers, sonra formu tedavi. Daha sonra ödeme basarili, toptan çok kararli alanda sevk edilir.

Bazi popüler toptancilar:
World Wide Web toptancilar verimli islerini endise yapiyoruz. World wide web sahip is endise müsteri sinirsiz miktarda yapan olmasidir. Birkaç moda dünyasinda wide web toptanci: Chinavasion, elektronik bilgisayarlara takviyeleri ve otomobil müzikler hücrelerden elektronik ayrintilar binlerce saglayan bir tavsiye ve ünlü Çin world wide web araci. Benzer sekilde, Lightinthebox sadece Çin digerine WWW araci oldugunu. Bu da yapimlari büyük bir tür uzanir. Lightinthebox de merchandises oyunlari, islem makineleri ve elektronik giyim mücevher giysi kadar uzanir.