bu yüzden ne bir basarili internet girisimci olmak gerekiyor

Kendimi tanittiktan sonra ben basarili olmak için gereken gidiyorum ögrenmek zamani. Bu projede benim ana hedefi ögrenme yönü olacak … daha belirgin olmak para kazanmak için ögrenmek. Ben gerekir ve ne bana mal olacak ne bir listesini yaparak baslayacagiz bu yüzden bu yaziyorum su anda ben tek sey metnin yalnizca 5 satir ile Word yakin bir bos sayfasi.

banka hesabi
Para kazanmak için size bir banka hesabi gerekir böylece para birakmak için bir yer gerekir.
paypal hesabi
Bazen seyler ben lutfen gidip orada kendimi kayit olacak böylece para transferi ettik özellikle AB> ABD vb Paypal kullanisli olabilir, banka tarafindan yapilmasi için oldukça güçlük bu yana.

webhosting
Çok ben asiri paketi çesit gerekmez baslamak, benim görüsüme göre açiklayan gerekiyor, ancak bu bana biraz para mal olacak bu yüzden kaliteli istemiyor.

etki
Ben sadece 1 etki alani gerekir baslamak için, bu etki benim blog ve Ana web sitesi (Ben 1 ana sirketin wich’ll bir web sitesi gerekiyor kullanmak için gidiyorum ev sahipligi için kullanilacak, tüm diger siteler bu agin bir parçasi olacak ), bu yaklasik 10 $ bir yil bana mal olacak, ben daha önce kullandim ve hizmet hakkinda memnun bu yana http://www.godaddy.com kullanmak için gidiyorum.

blog yazilimi
Ben yazilim blog ne arastirma gerekecek ben “bu hiç de benim bir sey mal olacak degil yeterince iyi bos / açik kaynak paketleri yükler oldugu için m, kullanacagiz.

google adsense hesabi
Adsense benim için para kazanmak için ilk yöntem olacak, henüz Adsense ile herhangi bir deneyimi yok. Ben sadece su an için degil reklamveren olarak, yayinci olarak kullanacagiz çünkü bu da bana para mal olacak degildir.

google analytics
En iyi webtraffic analiz maliyet da ücretsiz bence araci, ama benim web siteleri için en iyi strateji seçmek için curcial olacak.