e-ticaret ve internet pazarlama ürün ve hizmet satin alma.

Çesit bir internet pazarlama is kurmak isteyen orada herkes ilk acemi kapmak ve sadece sabit Kazanilan para almak için var mayin dikkat gerekir. Bu mayin ya da dolandiriciligi pazarlama tüm yönleriyle ve hiç süphesiz basarili bir online ya da e-ticaret is devam ve olusturmak gerekir her sey için var.

Birincisi ve en önemlisi online is yapmanin her bölümü ödev ve arastirma yapmak için hazir olmak emin olun. Internet pazarlama ürün ve is çevrimiçi yapmak için gerekli her seyi ve hosting is yapmak için adim kilavuzlari adim E-kitaplar biraz arastirma gerekir olabilir, alisveris arabalari ödeme, toptancilar, dopshippers, is otomatik yapmak için yazilim toplamak. Ayrica e-posta listesinde opt bina ve bülten, otomatik cevaplama, posta listesi yönetimi çalisan gibi seyler de önemlidir.

Her pazarlama ürün için gün ve haftalarda optin e-posta listeleri 1000’ler gibi inanilmaz sonuçlar, söz programlar için dikkat gerek, bu programlar ve vaat genellikle dolandiricilik. Gerçek olamayacak kadar iyi geliyorsa Is It! Orada yapabilirsiniz olanlari bulmak ve ilk güveneyim disari büyük ve yararli ürünler bulunmaktadir. Yazilim ürünleri ve e-kitaplar için hosting itibaren sadece ilk seferde dogru yapmak ve hayal kirikligina ugramis ve çikmak almazsiniz, büyük bilgi ve güvenilir ürünleri bulabilirsiniz ya da hayalinizdeki vazgeçmeyecegim.

Kisisel deneyim google adsense yararlanmak için bir süre önce bir ürün ariyordum ve ürünlerin 100’ler orada vardir. Simdi biraz arastirma yaptim bir sasirtici geliyordu ve ben de için arama motorlarinda orijinal içerik ve rütbe sayfalari 1000’ler ile siteleri olusturabilir. Satis sayfasi bile bu web siteleri rekabetçi anahtar kelimeler için sirada ne shoed ve hiç tercih edebilir tüm arama motoru trafigi olacakti. Ben bu ifadeler teslim alinmis ve bu etki alanlarina uzak baktigimda onlar büyük 3 arama motorlarinin herhangi bulundu artik. Bunun bana kanitladi bu programlarin uzun mesafe için arama motorlari etkilemek için hiçbir sey yapmadi ve bir internet is sadece geçici bir hizli nakit kapmak degil ne oldugunu oldu.

Ben de insanlarin bahsediyoruz bu ne ürün ve pazarlama programlari görmek için forumlarda bir çok ziyaret edin. Bu pazarlama forumlarda bazi katilarak bir çok sey ögrenebilirsiniz, sadece “pazarlama forum” için bir arama yapmak ve katilmak. Ve adsense foruma Ben onun gelir bir ay içinde 800 dolara düstü aniden google ve tüm her ay 1000’ler yapmak olan bir pazarlamaci tarafindan uzun üzücü yaziyi okumak bir süre için ziyaret olmustu. Simdi Fedex tarafindan google onun kontrol baslamisti inaniyorum ve üzerinde 10.000 $ / ay yapiyoruz eger sadece bu tedavi olsun. Açikçasi onun siteleri artik arama motorlari etkilendim hizli, kolay bir sekilde insa etti. Ben dogru ilk kez bunu yapmak ve uzun mesafe için kalmak dedi ki gibi.

Açikçasi çok büyük ve güvenilir ürünler e-kitaplar ve orada daha fazla barindirma vardir, sadece ödev yaparak dogru olanlari bulmak. Inceleme siteleri ve forumlar göz atin ve büyük elestiri site var içeri Çogu kisi ilginizi çekebilir herhangi bir ürün için iyi ya da kötü tavsiye ya da sonuçlar vermek için daha istekli ilgilendiginiz olan belirli ürün veya hizmet üyelerin soru sormak orada ziyaret etmek ve tarafsiz ve vardir yorumlari okuyabilirsiniz oldugunu da con satin aldiginiz veya bu is için diger yenilere yardimci olmak ve onlari hata yapma veya bunlari göndermek için kullandigi ürün ve hizmetleri kendi degerlendirmeleri vermek e-ticaret ve internet pazarlama is dünyasinda basari için dogru yolda.

Son olarak, sizin Ödev, Arastirma ve tüm hayallerinizin hedeflere odaklanmis ve biraz zaman alabilir çikmak hiç kalir çogunu, ancak devam ve size uzun vadede basarili olacaktir deneyin bir sey içine zor is yaparsaniz. Hissediyorum ve çabalarinin karsiligini var ki aileniz ve arkadaslariniza övünmek mümkün olacak nasil düsünün.