E-ticaret web siteleri türleri

Bir online is çikarmak için planlama olabilir. Birçok kisi bir e-ticaret web sitesi çikmak ne soruyorsun. Onlar öne zaman isletmelerin temel amaci olmasina ragmen bir e-ticaret web sitesi, is online transacting için degil. Bir web sitesi özelliklere bagli olarak, çesitli farkli amaçlar için kullanilabilir.

sanal magazasi:
Web siteleri Bu tür müsterilerin fare sadece birkaç tiklama ile ürünleri görmek ve satin almak için izin. Bu islem web ürünleri göz atmak için alisveris, onlar hakkinda bilgi almak ve aninda siparis yapmaniza olanak saglar. Bu sadece onlari sadece bir web sitesi her seyi yapmanizi saglar. Bu alisveris satin almak istediginiz çesitli ögeleri seçerek dolasmak bir online “alisveris merkezi” gibidir.

Onlar sadece kendi seçimleri tiklamaniz gerekiyor gibi burada menü özellikleri alisveris rahat ve müsteriler için kolay hale getirir. Onlar alisveris sepetleri veya arabalari kullanarak seçtiginiz kendi ögeleri etrafinda “tasimak” olabilir. Onlarin alisveris ile yapilir, bunlar oturumu ve alimlarini için ödeme yapabilirsiniz.

Sanal storefronts müsterilerine ürün çesitliligi sunmak için yetenegi var. Kendi web sitesinde istediginiz gibi online bir is birçok ürün gibi özelligi olabilir. Onlar sadece tüm ürünler teslimat için kullanilabilir oldugundan emin olmak gerekir.

bilgilendirici web siteleri:
Bir bilgilendirici web siteleri ürünlerini potansiyel müsterilere tanitmak için ayarlanmistir. Hala temel amaci ürünleri degil online satis etmektir. Showroom sahip olan sirketler daha fazla kisiye ulasmak için web sitesi bu tür kullanabilirsiniz. Büyük sirketler kendi ürünleri hakkinda halki bilinçlendirmek için bilgilendirici web sitelerini kullanmak.

Insanlar internet kullanimi neden arkasindaki baslica nedeni bilgiler kazandirmaktir. Örnegin, bir araba satin almak istiyorum ama eger otomobil galerisi kontrol dolasma bir gün geçirmek için yeterli zaman yok. Sadece araç satin alma ile ilgili bir karar vermede size yardimci olmak için araba özellik bilgilendirici web sitelerini ziyaret ederek bunu yapabilirsiniz Peki.

Bilgilendirici web siteleri sattiklari ürünler hakkinda tam ve detayli bilgi vermeyi amaçlamaktadir. Yani potansiyel müsterilerin açiklamalari, manzara resimleri, video izleyin okumak ve çesitli ürünlerin fiyatlandirma alabilirsiniz.

pazar:
Eger izole adada yasayan tüm yasam geçirdim sürece, eBay duymus olabilir. EBay gibi pazar web siteleri sadece alici ve satici online is yapmak için izin verir araci olarak hareket ederler. Satilik ürünler ya dogrudan ya da web sitesi içinde ihale araciligiyla eBay bitti gibi satin alinabilir.

copyright 2010