hayir becerileri ile bir o ürün olusturma gelir birden fazla akarsu kurmak için nasil

Her gün profesyonel bir Internet Pazarlamacilar birbiri ardina bilgi ürün disari pompalamak ve binlerce gün satis kazanir biliyor muydunuz? Simdi, düsünce olabilir – onlar programlama iyisin ve bir yazilim bir araya getirmek için nasil biliyorum çünkü bunu yapabilirsiniz. Ancak, hiçbir sey gerçekten bu kadar uzak olabilir! Bu pazarlamacilar çogu hayatlarinda bir kod satiri yazili hiç – ve onlar için planlama degil! Bu insanlar gelir birden fazla akarsu kurmak için nasil anladim var – ve onlar hiç onlara üretmeden ürünlerini satiyorsaniz! Nasil bu mümkün mü?

Eger son birkaç yildir bir kayanin altinda yasayan oldum sürece, büyük olasilikla offshore outsourcing bas ettik – islerin bu süreçte düsük maliyetli ülkelere yurtdisi aktariliyor. Simdi, muhtemelen dis kaynak sadece büyük sirketlerin yer aldigini sey oldugunu düsünüyorsaniz – ama gerçekte, bir birey olarak siz de, dis kaynak tarafindan bir servet yapabilirsiniz!

Unutmayin, ürün yapilir nerede Internet üzerinde, önemli degil – ve dünya genelinde seyahat olsa bile bu, birkaç dakika içinde müsteriye gelistirici aktarilabilir. Bu fiyat bir kismi için Hindistan’da profesyonellerinden olusan bir ekip tarafindan gelistirilen ürün alarak dis yararlanmak için essiz bir firsat sunar, daha sonra dagitim ve pazarlama için çevrimiçi size gönderilecektir.

Nasil böyle uzmanlari bulabilirim? Yapabileceginiz en iyi sey gibi e-mizrak gibi sitelerini ziyaret edin ve dünyanin her yerinden gelistiricilerin müsteriler tarafindan kurulmus emriyle teklif verebilirsiniz bir müzayede benzeri ortamda olusturma konusunda uzmanim her ikisi de bir Coder, Kiralama etmektir. Bu çok düsük fiyatlarla bu siteler hizmet sunan, Hindistan birçok Pakistanli, Rus ve Çin gelistiriciler bulmak için nadir degildir, bu nedenle ürün ucuza ve hizli bir sekilde gelismis olabilir. Bu sitelerin hepsi iyi gelistiriciler ve düsük kaliteli olanlar arasinda ayrim yardimci olmak için geribildirim formlari sunuyoruz.

Genellikle oldugu gibi Ancak, ürün çogunlukla ABD kitleye satilacak. Bu Hint düzeyinde maliyetle gelistirilen bir ürün için ABD düzey fiyatlar sarj edememek kiskanilacak bir konumda size verir. Bu nedenle deli kar marjlari bekleyebilirsiniz – ve size bagli sizin için ürün pazara izin seçerseniz, o zaman çevrimiçi gelir birden fazla akarsu kurmak için nasil gizemini kirik olacaktir.

Gördügünüz gibi En iyisi, kendi ürün olusturmak için herhangi bir kodlama beceri gerekmez! Özel ihtiyaçlarini karsilamak için BT çözümleri gelistirmek kendi ürün ile Internet Pazarlamacilar ve kar marjlari arasinda bir zaman onur gelenektir genellikle bagli gelir veya Adsense minisites kazanmak ne çok daha yüksek olma egilimindedir. Bu tür ürünlerin, ürünün dis kaynak gelirlerinin birden fazla akarsu kurmak için nasil zaman eski soruya büyük bir cevaptir. Emin olmak için, kalan gelir diger yöntemlerin aksine, bu gelistiriciler ödemek için bazi ilk yatirim gerektirir – ancak, daha sonra kiraya ve artik gelir elde edecegi bir düz içine yatirim olarak düsünün. Eger banka hesabinizda bazi yedek para varsa, bir ürün gelistirme yerine sadece orada oturup ilgi olusturmak icar düsünün – döner çok daha yüksek olacaktir.