iyi ebay alternatif siteler

EBay süphesiz Cyber ??web en büyük internet tabanli açik artirma web sitesidir. Monolith çok büyükçe alir sonra Bununla birlikte, o da pahali olma egilimindedir. Kitle daha küçük, ama son derece becerikli ve eBay göre daha az maliyet son zamanlarda ortaya çikan ince eBay alternatif seçimleri vardir. Birçok umutlari onlar sirket yil sonra müzayede yil için liste maliyeti sürekli artan olmaya devam ettigini kavramak kez eBay yerine aramak zorunda hissediyorum. Neyse ki, sirket asiri derecede yüksek maliyetli sarj anlamda böyle memnun insanlara bir yetkili eBay alternatif sunmak için çalisiyoruz eBay gibi daha yaratici sirketler vardir.

Eger daha ekonomik bir sekilde adresinden hesabiniza ayni hizmet teslim edebilen uygun bir eBay alternatif ariyorsaniz, bu birçok yönden eBay gibi olmak olur siteleri ve fiyat benzer hizmetler için eBay sadece bir kismini düsünebilirsiniz.

Ecrater sizin için ücretsiz olarak geldiginde iyi bir eBay alternatiftir. Harika bir web magazasi yapim kullanma ve ayni sekilde ücretsiz bir internet olmak alis ve satis sistemi olarak iki katina çikar. En iyi tarafi sunan olacagini hiç ürün veya hizmet aslinda satilan alirsa, tüm gelirleri tutmak olabilir. Açik artirma için madde koymak zaman kaybedecek bir sey neredeyse hiç yoktur. Olsa da, orada prim listelenen reklamlar için bir maliyet oldugunu ve bu site için gelir kaynagidir.

EBay gibi, Bonanzle baslikli ek ilginç bir açik artirma sitesi var. Web sitesi agresif meydan ve kesinlikle Bonanzle üzerinde eBay mal almak için nadir kapasiteli eBay alternatif dönüsmesi çalisiyor. Bir deger ücreti olarak küçük bir fiyat ödemek gerekir, ancak listeleri, ücretsizdir. Web sitesi çok kullanici misafirperver ve site ziyaretçileri için pratik bilgi yükler verir. Birçok Bonanzle önümüzdeki günlerde güvenilir bir eBay alternatif olma olasiligi vardir düsünün.

Hizla büyük rakip yol takip, popülerlik merdiveni tirmaniyor uBid olarak bilinen bir baska güçlü eBay alternatif mevcuttur. Öncelikle arzu fiyatlari ve su önemli indirimlerle hizmet ve ürünlerini tanitmak ya da satmak isteyen is saticilar için tasarlanmis bir programdir. Bu eBay alternatif web sitesi ile ana özelliklerinden biri tek bir ortak Sayfasi faaliyetlerin onlarin bütün belge bir araya koymak mümkün bir “Sayfam” dir. Ek saygin eBay alternatif web siteleri Ioffer, Amazon, Craigslist, Oztion, Allegro ve eBid içerir.