sistemleri mobilya bazi maliyet unsurlari

Yeni veya büyüyen isletmelerin – ve bu planlama isyeri yenileme – olusturmaktir ve kolayliklari ile ilgili kararlar.

“Ilk maliyet ve ömür boyu maliyet karar verme sürecinde iki temel unsuru vardir,” Mark Bassil, es-kurucusu ve MAiSPACE baskan yardimcisi, bir Mt diyor. Zeytin, NJ, modüler ofis mobilyalari sistemleri merkezli üretici. “Ilk bakista Ilk maliyet tanimlamak kolay görünüyor. Bu isyeri için yapisal degisiklikler için ödenen fatura var, mobilya elemanlarinin maliyeti, güç, ses ve veri kablolama ve çalisma önce gerekli diger her türlü giderler de dahil olmak üzere kurulum “çalisanlari içeri tasimak için hazir

maliyetleri kaçinilmasi
Maliyeti unsuru kaçinilmalidir maliyetleridir. Bassil göre, tesis yöneticileri sadece sistemleri mobilya kullanmak için bir karar vermeden önce maliyetleri düsürücü üzerinde olumlu bir etkisi olabilir gerçegini göz ardi etmemelidir. “Uygun sekilde tasarlanmis ve planlanmis zaman, geleneksel hareketli masa ile birlikte sistemleri mobilya vs sabit alçipan duvarlar dayali isyerleri, credenzas ve diger mobilya unsurlari ön ve ömür boyu tasarruf saglar,” diyor. “Yukari ön, bina sahipleri alanlarda kiraci disari tasidiginizda kaldirilacak sabit yapi elemanlari ile kesilmis degilse daha uygun kiralama sartlari saglamak için daha fazla muhtemeldir. Sistemleri mobilya binanin bir parçasi olarak kabul edilmez, çünkü uzun vadeli, isletme sahipleri mobilya amortisman programlari ve daha uygun emlak vergileri için uygun olabilir. ”

Dogru planlama beklenmeyen ilk maliyetleri önlemek yardimci olur. “Sistemleri mobilya düzeni ve yapilandirma degisiklikleri çok iyi adapte olsa da, baslangiçta kötü planlama nedeniyle degisiklik kurulum ücretleri kadar çalistirabilirsiniz,” Bassil diyor. “Kendi AutoCAD ve GIZA tasarim hizmetleri ile arti kendi yerinde personel veya bayi ve distribütörlerin gelenler ile kurulum denetimi saglayan MAiSPACE sayaçlari bu. Kat planlari ve mobilya kurulum sirasinda son dakika hatalari en aza indirmek için ücretsiz neredeyse hata vardir. Gönderiler yerinde gelmeden önce ayrintili özellikleri, ürün listeleri ve montaj çizimleri inceleme ve onay için kullanilabilir. ”

ömür boyu maliyetleri
Amortisman ve vergi tasarruf potansiyeli telafi disinda ömür boyu maliyeti daha az kolayca saptanmis olan, Bassil diyor. “Bu öncelikle kaçinilmaz gider dahil giderlerinden olusmaktadir, ekler ve günümüz is ortaminda hayatin bir gerçegidir degisiklikler (MAC).”

Ilk yükleme ve sonraki MAC stresinden altinda ayaga sistemleri mobilya yetenegi insaat kalitesini dayanmaktadir. Isik göstergesi ya da kötü insa yapi elemanlari ve fayans virajlarda veya bozulma montaj veya yeniden montaj imkansiz olmasa bile zorlastirabilir. Alicilar insaat kalitesi dikkat ve üreticilerin ürünün arkasindayiz bekleyebilirsiniz.

“MAiSPACE sözlesme mobilya sektöründe en büyük sirketlerinden bazilari daha% 40 daha düsük ortalama fiyatlara eskime karsi ömür boyu garanti arti garanti sunabilmektedir,” Bassil diyor. Ne olursa olsun siparis birim sayisi kurulu metrekare basina 15 $ – “Biz 12 $ baslayan muhtesem modüler ofis saglamak mümkün olacaktir. MAiSPACE fiyat noktalari düsük bir ömür boyu maliyeti yüksek bir ilk maliyetle elde edilebilir varsayimi çürütmek. ”

Bir Masraf olarak Kablolama

Temel 6 Saglam bir yapiya sahip modüler mobilya elemanlari tam bir duvar özel ofisler, konferans salonlari ve resepsiyon alanlari için x 6 kabinleri kolayca boyutunda degisiklikler, boy ve hücre ayak izleri dahil olmak üzere MAC bir ömür boyu karsilamak gerekir. “MAiSPACE, daha cazip fiyatli olmasina ragmen, üstün kaliteli modüler mobilya sistemleri üreticileri arasinda yalniz degil,” Bassil kabul eder. Bu en MAC dostu ses, veri ve sözlesme mobilya sektöründe kablolama sistemi iktidara geldiginde “Ama biz yalniz.

“MAC karsilamak için geleneksel kablolama sistemleri degistirme çok büyük bir masraf olur her zaman temsil edebilir ve ömür boyu maliyeti en önemli unsur olabilir,” Bassil diyor. O $ 1,000 $ saat basina 50.000 arasinda degisen gibi ag süresi maliyetleri pegging bir rapor notlari. Degisiklikler görevlisi is yapmak için kesintileri arti is islemek için dis saticilari ile ilgili maliyetleri ile ofis yerel ag (LAN) tüm asagi alarak içerir çünkü “budur. Zaman içinde bu tür kesintisi maliyetleri modüler mobilya sistemin baslangiç ??maliyeti fazla olabilir.

“MAiSPACE içi BT personel egitimi en az saat sonra bir konuda onlari isleyebilir noktasina LAN MAC kolaylastirir essiz plug-and-play kablolama sistemi ile bu çözer,” Bassil diyor. “Bu ofis boyunca stratejik olarak yerlestirilmis ve modüler mobilya kümeler halinde çikarilabilir fayans arkasinda bulunan konsolidasyon noktalari bir dizi dayanmaktadir.”

Konsolidasyon noktalari is istasyonu veri çikislarindan ofis yatay kablolama sistemi için çalisan kablo baglamak için hizmet vermektedir. Bir hareket gerekiyorsa, tasinacak sadece bu is istasyonlari yeni konuma yakin noktalara daha sonra yeniden en yakin konsolidasyon noktada takili degil. Is baska ofiste her zamanki gibi devam ediyor. Is istasyonlari mevcut bir kümeye eklendiginde onlar sadece en yakin konsolidasyon noktaya takili.

“Diger unsurlari ilk ve ömür boyu maliyeti dahil olsa da, bu en önemli arasindadir,” Bassil sonucuna variyor. “Ofis mobilya sistemleri Iyi bilgilendirilmis alicilar bu maliyet unsurlari her iki minimize edecek sekilde konumlandirilmistir.”