sualti digitial kamera anilari yakalamak

Sualti dijital kameralar filmin sualti kameralari daha iyidir? Bu karar size kalmis. Dijital kamera filmi disinda çalistiramazsiniz. Bu kötü çekim silmek veya ekstra çekim gerekiyorsa daha düsük bir çözünürlüge degistirme yetenegi vardir.

Memories hemen hemen her yerde olusturulur. Ve her yerde derken, ben bu anilari bile sualti i sualti dijital fotograf makinesi bu kadar olusturulmasi olusturulur anlamina gelir.

Bir sualti dijital fotograf makinesi sadece sualti anilari yakalamak için kullanilmaz, bazi profesyonel deniz fotografçilar da kendi is sualti dijital fotograf makinesi kullanin. Hatta deniz biyologlari ve bilim adamlari deniz yasami yakalamak için sualti dijital fotograf makinesi kullanin ve böylece deniz yasami hayati ve özelliklerini incelemek mümkün. Ama sen, benim okuyucu, bir deniz bilim adami ne de profesyonel bir fotografçi ne oldugunu varsaymak güvenli oldugunu düsünüyorum. Benim gibi, kameralar bozmadan nasil sualti anlar ve sadece cant rakam yakalamak istiyor sadece bazi fotograf bagimlisi.

Hatta su geçirmez kamera sualti fotografçiligi dayanamaz söylemek zaman beni dinle lütfen. Su geçirmez olmak için mükemmel bir atis geçmek ve üzerinde çalistirmak için bir pick-up kamyon bekliyor pencereden disari atma gibi almak için su altinda batis, belirli düzeyde su karsi direnmek.

Simdi ise, bu tuhaf ve komik anlari yakalamak için bir sualti dijital fotograf makinesi kullanma konusunda gerçekten ciddi ise youıre sualti, sana özel kameralar satin öneririz.

Sualti dijital kameralar, ancak mükemmel degildir ve video gibi, kameralar yüksek kontrast sahneleri ile zor bir zaman var. Eger görüntüleri slayt gösterileri sunulan sahip ilgilenen varsa Ayrica, slaytlar için dijital dosya aktarmak için oldukça pahali. Ancak, çogu dijital kameralar görüntü gösterimi için bir televizyon dogrudan takmak için izin verir. Ve parlak görüntüler ve ses parçalari ile tam da profesyonel sunumlar üretmek piyasada dijital projektörler vardir.

Kameralar elektronik ve su ve su basinci dayanamaz gibi sualti dijital kameralar, nadiren vardir. En yakin elektronik hiç dijital kameralar için sualti kiliflar üretiyoruz sualti dijital fotograf makineleri üreten var. Bu kasa bir sualti dijital fotograf makinesi içine geleneksel dijital kamera dönecek.

Eger sualti dijital fotograf makinesi ile çekim yapiyorsaniz, size sualti en iyi görüntü ile gelip yardimci olmak için bir kaç sey dikkate almak gerekir.

Unutmayin size uzak su, isik yayilir altinda gibi. Bu kirmizi spektrum koyu görünüyor isik difüzyon nedeniyle karada i bu sirasinda sualti dijital fotograf makinesi aldi bu görüntüler daha koyu görüntüler üretmek anlamina gelir. Bunu önlemek için, beyaz dengesi dogal renkleri ile gelip kullanin. Ayrica, sualti çekilen fotograflari ayni zum etkisiyle arazi üzerinde çekilen fotograflari daha büyük gelecektir. Istediginiz dogru resim açisi ve boyut kontrol etmek için sualti dijital cameraıs vizör kontrol ettiginizden emin olun.

Dahili flas üretecek deniz göstermek fenomen olan bir sualti dijital fotograf makinesi. Bu sizin sualti dijital kamera için harici flas kullanilmasi tavsiye edilir bu olay önlemek için, resimlerinizi bulanik olarak ve üzerinde yüzen beyaz parçaciklar ile çikmasi neyin bir olgudur.

Sizinti durumunda araciligiyla varsa birkaç saniye önce suda sualti dijital kamera, batigin kamera kullanmadan önce sonra kontrol edin. Kum veya saç parçasi hiçbir tane su sürecinde durumunda nüfuz ve böylece kamera islak olmayacagindan emin olmak için mühür arasinda sikismis oldugundan emin olun. Onlar cameraıs isleyisini kesintiye donıt sürece sizin sualti dijital fotograf makinesi çantasinin içinde silika jel veya iki koymak için de tavsiye edilir. (Silika jel kamera çantasinin içinde olusturmalarina nem tutacak.)

En sualti dijital kameralar opsiyonel lens ile birlikte gelir. Donıt sualti dijital kamera kiti bu lensler eklemek için korkmayin. Makro lensler konuyu çok yakin ve sasirtici almadan küçük seyler yakalamak yardimci olacaktir.

Ayrica, youıve tuzlu su altinda kullanildiginda her zaman tuz yikama unutmayin. Tuzlar yikanir degilseniz, zaman içinde onlar kristalize olur; kamera durum için kum ve neden kaçaklari olarak hareket ederler. Kumlar durum içine almak gibi durumlarda, daha iyi su akisi ile yikanir.

Dijital kameralar için uygun sualti durumlar için Sony, Nikon ve Canonıs web sitesine göz atin.