yillar boyunca fila vintage giyim

Spor on yillardir yaklasik edilmis ve adini bir hediye bir parça oldugu gibi tam bir esofman ya da sadece bir esofman üstü, t shirt, polo gömlekleri olsun, esofman gibi orijinal giysiler ile spor oynamak için giyilmek üzere tasarlanmis giysiler oldu , sort, egitmenler vb spor çok çesitli yakinda kiyafetleri olarak bu giyim kabul etti.

Yillar boyunca spor daha popüler oldu ve birçok spor yildiz giydikleri giyim için ünlüydü. Tenis John Mcenroe ve Bjorn Borg öncülük iki oyuncu olmak ile spor giyim iyi görünümlü oyuncular için en ünlü spor biriydi. Mcenroes marka Italyan Sergio Tacchini ve o her zaman onun beyaz akilli ve güzel görünümlü ama biraz polo gömlek ve sort jazzed edildi. Borgs marka yine Italyan ama kendi seçtigi Fila oldu, yine onun çizgili polo gömlek ve tenis sort duydugu BJ esofman üst bir sporcu daha bir moda ikonu daha fazla olurdu.

Im emin tenis kortu kapali iki marka rekabet her iki marka bir spor moda giyim markasi sayi için mücadele gibi iki oyuncu sahada oldugu kadar büyük oldu.

Uzak tenis bu spor giyim görünüm çok büyük bir moda bir sey ve tüm ülkenin her yerinden gündelik ayakkabi haline getirilmis normal bir oldu kendi kot ya da kablolari ve seçim ayakkabi ile maç için Cumartesi ögleden sonra Fila Vintage Esofman Üstleri giyecek o ve bayanlar benimsemistir Avrupa üç serit egitici çifti.

Bu Fila Vintage giysiler giyen sadece ünlüler vardi sadece ünlü tenisçiler degildi, ikonik ve arzu Wham bunun çok büyük hayranlari vardi ve George Michael Pops Top Of ve birçok fotograf çekimleri için bir Fila Vintage Esofman En giydi.

Fila Giyim 80’lerde büyük olmasina ragmen bu 90’larin tarafindan kapali ölmüstü ve moda tasinmisti. Insanlar eski spor istiyorum baslamisti 90’larin sonlarinda dogru bu Britpop müzigin patlama ve retro bir görünüm lehine Blur ve Oasis ve seviyor nedeniyle oldu. Bu görünüm 2000’li ve Fila serin çocuklar tarafindan etiket sonra aranan oldu haline geldi ama sadece orijinal esofman üstleri ve fiyatlari ikinci el eski sürümleri tarafindan yükseldi olabilir ve BJ Esofman Üstleri 300 £ asan için el degistiriyor edildi.
Fila sonunda temelde orijinal klasik tasarim esofman üstleri, polo gömlekleri, sort ve 80’li diger giyim yapilmis bir moda markasi olan Fila Vintage araliginda orijinal stilleri rel-aunched.

Fila Vintage giyim için yönetmen Nick Ask tutkusu Danny Dyer ve Tamer Hassan yuvarlak Marbella Vintage Fila esofman üstleri, polo gömlekleri ve sort kitted çalim olacagini vardi 2005 yilinda ilk olarak onun sinema Is iki görülmüstür. 2.009 In Love sana 80’lerin kült futbol holigan firma ve tekrar Vintage Fila spor, her yerde kadar bu görmek için her yastan 80’li ve emin im gündelik ayakkabi daha birlikte görülmüstür asla emin im oldu tekrar tekrar düzenlendi.

Tüm yutturmaca ile Fila Vintage artik yasli ve genç serin tarayicilar ile favori moda giyim markasidir.