360 derece ürün fotografçiligi için pikap

Ürünleri pek çok sekil ve boyutlarda gelir çünkü 360 derece ürün fotografçiligi bir çok hassas ve ilgili konudur. Bazi çok yansitici olabilir, bazi basit bir pikap birakarak önler boyutlari olabilir, ve üst ve belli bir ile asili iken bazi belirli bir açidan çekim yalnizca vurgulanan edilebilir özelliklere sahip olabilir
kurulum aydinlatma.

Ne kadar çok kisitlamalar da 360 fotograf kurulumunda daha az seçenekler pürüzsüz 360 ürün manzarasi olusturmak için emrinde olsun. Bu, 360 ürün resimleri gerçek üretim baslamadan önce ürününüzü belirli bir kurulum ile farkli açilardan nasil görünecegini hizli degerlendirmek edebilmek için de çok önemlidir.

Devam edin ve bir bilgisayar ekipmanlari (ticari olarak bunu yaparsaniz çok degerli olan) üzerinde sabit Kazanilan para harcamak önce Yani, burada büyük olasilikla ürün fotografçiligi ihtiyaçlarini bazi çözecek bir DIY pikap olusturmak için basit bir kilavuz. Iyi haber? Sadece hep birlikte monte almak için bir nalburdan (Ace Hardware veya benzeri), $ 40 ile zaman bir saat bir gezi mal olacak!

Size gerekenler:

Yuvarlak kontrplak 2 x 23 “diskler $ – 28 $
1 x 12 “Lazy Susan Rulman – 6 $
Kontrplak disklerin üst karsilamak için beyaz 1 sayfa kagit yeterli

Yani pikap iki yuvarlak kontrplak diskler ve pürüzsüz ve sürekli hareket saglamak için diskler arasinda bagli bir tembel susan yatak kullanilarak insa edilecek. Yatak 400-500 lbs veya bir marka bagli olarak hatta 1000 lb kadar agirliklari ile basa çikmak için yeterince zor, zayif halkasi kontrplak yani. Eger Çoban yatak ile giderseniz, onlar çok iyi montaj talimatlari ile birlikte gelir. Anahtar kontrplak disklerde merkezi bulmak ve isaretlemek için. Diskleri mükemmel daireler gibi bu sürece oldukça basittir:

Ilk olarak, bir beyaz kagit sayfasinin bir parçasi gibi 90 derecelik bir köse olan bir sey bulmak gerekir. Kontrplak diskin kenarinda herhangi bir noktada sayfanin sag açili köse yerlestirin ve kontrplak üzerindeki kenarlari geçer diger iki nokta isaretleyin. Daha sonra iki isaret arasinda düz bir çizgi çizin ve düz bir çizgi ile isaretler baglayin. Simdi kontrplak baska bir nokta kullanarak ayni islemi tekrarlayin. Iki hat arasindaki kesisme diskin merkezidir.

Sadece yatak paket üzerindeki talimatlari izleyin – montaj geri kalani oldukça basittir!

Büyük is yapilir Simdi, size 360 ??ürün görüs olusacaktir kaç kare karar vermeniz gerekir. Genellikle, görünümü basina 20 kare görüntü / indirme hizi ve ürün dönme düzgünlügü toplam boyutu arasinda iyi bir denge verir.

Yani 20 ürün çekimleri almak için, pikap 18 derecelik artislarla döndürmek gerekir. Anahtar kolayca artislarla belirlemek için böyle bir sekilde üst kontrplak diske isaretlemek için. Bir yaklasim, diskin tarafinda sayili isaretleri koymaktir. Zaten 18 derece isaretleri olusturarak üst diskteki merkezi, bulduk beri iletki ile oldukça basittir.

Son adim sizin ürünlerinizi yerlestirecegiz kontrplak diskin üzerine beyaz bir kagit parçasi eklemek ve alt kontrplak temel bir ölçme isareti koymaktir. Simdi, kamera koymak alt ve dönme ortasina ölçüm isareti ile ayni hizaya getirin, sonra masaya Ürününüzü ve gitmek iyidir.

mutlu 360 ürün fotografçiligi!