bir online konsinye satis dükkaninda esyalarini satmak izin

Yilda bir kez hakkinda, ortalama kisi bu tasan dolap, darmadagin bodrum ya da depolama alani temizlemek için çaba. Yeni Bir Yil çözümü, yillik bahar temizligi, ya da ne olacak diyoruz, ama her zaman ayni ikilem içinde sonuçlanir. Kullandiklari asla ekstra tüm ögeleri ile ilgili bir kisi nedir? E Bay konsinye magaza sadece cevap olabilir.

Çevrimiçi konsinye magazalar, ya da E Bay, yüksek kalite satan insanlara yardimci, tasarimci giyim ve taki, çevrimiçi dahil olmak üzere nazikçe kullanilan ögeler, magazalar birakin. Iste nasil çalisir. Tek bir artik istediginiz ögeleri toplar. Bu bireysel sonra yere kapali bir damla ögeleri alir ya da bir alici için düzenler.

Profesyonel müsteri hizmetleri ajanlar daha sonra ürünün degeri arastirma ve ihale fiyatlandirma ile yardimci, ögeleri gözden geçirin. Sonraki profesyonel yazili, ayrintili açiklamalar takip profesyonel dijital fotograf geliyor. Son olarak, konsinye satis dükkaninda, gönderme ve E Bay sitede ögelerin tanitimi kollari takip eden ihale yöneten, alicilara elektronik faturalama kollari, daha sonra ihale en sonunda ögelerin son isleme ve nakliye tamamlar. Tasarimci satis olarak düsünün, sadece ev tasarimci konsinye dolar alir.

Ebay konsinye magazalar tasarimci giyim ve aksesuarlari tüketici elektronigi için spor malzemeleri için her seyi arasinda degisen ürün çesitleri, çok sayida kolu. En sik kabul edilen ögeleri $ 50 veya daha fazla bir tahmini satis degeri az 150 kilo agirliginda ve açik artirma sitesi hüküm ve kosullarina göre yasak ve satis için sinirli degildir. Konsinye magazalar hizmet için bir ücret yok ve her magaza farklidir. Bir satis sözlesmesi gerçeklestirmeden önce ücret yapilari hakkinda sormak emin olun.

Magazalar kapali bazi damla tasarimci mallarin degerlendirilmesi için kisisel danismanlik hizmetleri sunuyoruz. Bu hizmetler bir bire-bir danisma, ücretsiz sehir içi alma, ya da ülke çapinda UPS alma içerebilir. Genellikle, kisisel danismanlik hizmeti servis saglayicinin takdirine tamamen saglanmaktadir. Onlar yeniden ve yüksek son mal dolu kendi dolaba temizlemek için bir yol arayan bir kisi için mükemmel bir seçenek olabilir.

, Tasarimci satis üzerinde yapabilirsiniz para yani sira, bir Ebay sevkiyat deposu kullanmanin en büyük avantajlarindan biri de yapildigi ile kolayligidir. Eger zaman bulmak için kendi görevleri için okuma yazma bilmeyen çok bilgisayar, ya da çok mesgul olsun, yine de sevkiyat is sizin için güçlük tüm disari birakarak, tasarimci konsinye dahil olabilir. Bu profesyoneller satan ve nasil satmak için biliyorum. Yapmaniz gereken tek sey düzenli hayatin tadini ve gelmek için dolar için beklemek.