Bizim gençler çevrimiçi alisveris daha az harcama

Offline alisveris hala öncelikli tutar

Haziran ayinda OTX tarafindan yapilan bir arastirma ve Istihbarat Grup bu yil yüzde 60 civarinda, yani yaklasik alti 10 üzerinden, ABD’de gençler internet üzerinden zaman bir noktada bir sey ya da diger satin aldiginiz devletler. Online alisveris yapilmis olan teyit Gençler bunlarin üzerinde 25 yüzde onlar her ay 50 $ ve daha fazla harcanan söyledi sirasinda bir ortalama olarak, 46 $ Için bir ay geçirdim ortaya koydu.

Önemli ölçüde, bu gençlerin çogunlugu giysiler ve müzik kendi online satin alma para geçirdi. Kitap satin alma, elektronik ögeler ve DVD’ler öncelik listesinde sonraki geldi.

Internet alisveris yapmak için ABD gençler için tek medya olmadigini OTX çalisma noktalari bulma. Onlar sadece Internet baglidir ya da her sey çevrimiçi satin almak istemiyorum gibi bu gençler de alimlarin diger formlari kullanin. OTX tarafindan saglanan Istatistik ise 82 ABD gençlerin sadece yüzde 18 yüzde online alisveris daha iyi oldugunu dogruladi, gerçek magazalardan alisveris yapmak için tercih ettigini göstermistir.

MAGAZALAR dergisinin Haziran 2008 sayisinda yayinlanan bir makalede, TNS Perakende Ileri baskan yardimcisi Mandy Putnam onlar “duyusal stimülasyon oldugu gibi ABD’de genç nesil hala tugla ve harç magazalarinda alisveris için bir tercih oldugunu gözlemlemektedir “magazalarinda arkadaslariyla alisveris eslik eder. Ancak, o bu online alisveris ABD gençler onlar harcadiginiz her dolar için en yüksek degeri elde edebiliyoruz akilli alisveris oldugu ögretiyor itiraf ediyor.

Sadece seçtikleri ürünleri bulmak degil, ayni zamanda herhangi bir satin alma yapmadan önce iyice degerlendirmek için durmadan tiklamayin olarak Ms Putnam göre, ABD gençler hizli bilgili ve kendine güvenen online alisveris hale gelmektedir. Daha da önemlisi, bu gençler onlar ya da onlarin anneler kabul düsündügünüz bir ödemeye hazir fiyata dogru ürünü bulmak istekli, Ms Putnam MAGAZALAR makalesinde belirtti.

ABD gençler heyecanla çevrimiçi alisveris olabilir Bu arada, Piper Jaffray Nisan ayinda 2008 yili “Genç Harcama Anketi ‘isaret, onlar internet üzerinden alisverislerde harcama edilmistir para miktari ekonomik gerileme nedeniyle etkilenmesi muhtemel oldugunu. Piper ve arastirma görevlisi, deca, bir ögrenci pazarlama dernek, ekonomik yavaslamanin ardindan, yillik online alisveris harcamalarinda büyüme oldugunu kurduk gibi gözlem, herhangi bir temel olmadan degildir alt tarafindan 15 yüzde yüzde ve 11 sirasiyla genç erkek ve genç kadin ile.

Öte yandan, Harris Poll 13 ila 21’den yasindakiler arasinda online alisveris harcamasi, 2007 120 $ milyar oldugunu kurdu.