çevrimiçi formlari doldururken güvenlik önlemleri alinacak

Bir sekilde tüm internet kullanicilari ya da diger online alisveris imkanlari kullandik. Tipik bir düzenli dükkanda alisveris daha Onun tam ve farkli bir deneyim. Bir online alisveris güvenligi korumak için farkinda olmak ve etkin bir sekilde bu orta kullanmak gerektigini bazi seyler var.

Bu e-ticaret web siteleri ziyaretçiler tarafindan doldurulmasi gereken olan çevrimiçi formlari olusur. Biz tüm bu formlar araciligiyla web siteleri temin kullanicinin bilgileri bilgi çok önemli bir parçasi oldugunu biliyorum. Ancak iyi bir e-ticaret sitesi bu gizlilik bildirimi bilgi bu parça ile ne ayrintilari vardir.

Bu çevrimiçi formlari örnegin ad, soyadi, meslek, kredi karti bilgileri, e-posta adresi, vb online formu ve doldurma sordu bilgileri Burada ziyaretçiler tipi gibi bilgileri soran farkli etiketler var dikdörtgen kutulari tiklayin gönder dügmesine.

Web formlari çesitli biçimlerde ve adlar, e-posta adresi gibi en ilk soru soran çesitleri bulunabilir, daha yüksek hizmet için basvuru formunu doldurarak bilgi basvurun. Bu yüksek hizmetler bir organizasyon, fatura ödeme, vb online alisveris kredi karti kullanimini gerektirir, kullanicilar temel ihtiyati seyler bilmek gerekir herhangi bir hesap açilmasi içerebilir.

Adres çubuguna URL dikkat edin. Biz herhangi bir web sitesi de arazi zaman bu URL’sini ‘http’ gibi olurdu. Kredi karti bilgileri girilmelidir Bir web form sayfasi ‘https’ olarak URL’ye sahip. Böylece web form sayfasinda her ne zaman URL gözlemlemek.

Için bakti gereken bir diger sey web formun altindaki tarayici penceresi bulunan bir kilit simgesi. Bu simgeye tiklayarak tiklayin ya da çift zaman güvenlik bilgileri olan sayfa sizi toprak olacaktir. Bu online form sayfasi güvenli ve kutuya kullanici tipi güvenli oldugu bilgileri göstermektedir.

Gizli sartlari ile bir ürünün ücretsiz bir örnek bir teklif gibi, kullanicilarin bilgi toplama için aldatma sekilde kullanmak bazi e-ticaret web siteleri vardir. Bu nedenle, onay kutulari, cümleler okumak için gereklidir.

Kredi karti bilgileri herhangi bir yanlis önlemek için, e-ticaret web sitesi gerekli tüm güvenlik özelliklerine sahiptir ona bakin. Bu gerilimsiz online alisveris ve ürün / hizmet daha iyi alisveris deneyimi yol açacak.

copyright 2009