e-ticaret sitesi satis online yeni baslayanlar için bir rehber artan

Tüketicilerin mal online her yil milyarlarca dolarlik satin alma ile, Internet finansal güvenlik için anahtar olmustur.
E-ticaret is sürekli de tüm diger online sirketlerinin üzerinde büyüdü ve büyümeye devam ediyor. Çünkü aktivitede bu tesvik dalgalanma, birçok kisi artik e-ticaret tüccarlar olmak ilgilendi. Online is kar için, önce benzersiz bir web sitesi üretmek gerektigini entrika ziyaretçi ve ögeler ilgi onlari olacak.

Gerçekte, e-ticaret is ortalama offline perakende girisim çok daha farkli degildir. Her iki saticilari o satmayi hedefliyor ürün var, ve her perakendeci bu ögeleri pazara uygun cadde kesfetmek gerekir. Keyifli bir alisveris deneyimi, in-stok mal, ve nazik bir satici: online alisveris geleneksel alisveris talep ayni seyleri istemek. Eger müsteri memnun etmek isterlerse, e-ticaret is basarili olacaktir.

Hemen hemen su anda kar her e-ticaret sitesi bir temiz, berrak düzen ve kolay navigasyon vardir. Gözatmak kolay ürün sunan çesitli kategorilere sahip olmasi gereklidir. Net, ayrintili görüntüler de hazir olmalidir. Müsteriler ürün incelemek ve baskalariyla karsilastirmak için firsat olmalidir.

Ideal bir e-ticaret magaza birçok sayfalarin olacaktir. Bu sayfalar aranabilir özelliklere sahip, çesitli kategorilerde düzenlenen olacak ve daha hizli yükleme süresi için küçük resimleri kullanir. Her resim de ürünün detayli açiklama olmalidir. Daha kolay siteye erismek için, daha büyük olasilikla bu ziyaretçi bir ürün satin almak olacaktir.

Web sitesi güvenlik siber önemli bir konu haline gelmistir. Müsterilerinizin her biri online magazada rahat alisveris hissettirmek için bir e-ticaret satici gibi size baglidir. Eger online ödeme sayfalarinda Güvenli Yuva Katmani (SSL) sahip olmasi çok önemlidir, bu tür kredi karti isleme gibi sifreli islemleri, idare etme kapasitesine sahip çok. Distan bakildiginda web sitenizin güvenli oldugunu müsterilerinize gösteren sizinle daha rahat alisveris yapacak.

Müsteri hizmetleri bilgiler üzerinde seçkin bir özelligi olmalidir
e-ticaret sitesi. Bu Bize sitenizin menüsünde baglanti ve web sitenizin her sayfasinda bir Iletisim esastir. Bu baglanti bir e-posta adresi, telefon numarasi ve posta adresi listeleri baska bir sayfaya, yönlendirilmelidir. Müsteriler herhangi bir soru veya sorun varsa onlar herhangi bir zamanda sizinle iletisim hissediyorum gerekir. Bu sik sorulan yanitlar saglar sitenize bir Sikça Sorulan Sorular bölümü, olmasi da akillica olacaktir.

Para verme girisimler web öncülük e-ticaret is, birçok kitleler katilmak için yarisiyor. Bina ve sonunda e-ticaret sitesi için artan satis zaman içinde, ilk basta kolay gelmiyor olsa da, senin bol olacak.

dr. j. elisha Burke
telif hakki 2005 Burke yayinlar tüm haklari saklidir