E-ticaret ve içme suyu

2006 Nisan 25

E-Ticaret genis bir ürün çesitli internet satis yeni müsteri milyonlarca yas geliyor. Web sitesi tasarimi, ödeme mekanizmalari ve tasiyici sistemler gelismeler Online siparis için artan talep yerine getirilmistir.

Küçük bir isletme olarak basladi ne Amazon ve e-Bay gibi on-line siparis firmalarin gelisine bir multi-milyar dolarlik bir endüstri haline morphed vardir. E Ticaret alaninda basarinin anahtari o siparis ve güvenli ödeme mekanizmalari kolayligi saglamak için son teknoloji ile birlestiginde yüksek kaliteli ürünler sunan ist.

Siselenmis su sektöründe nedeniyle hizmet müsterilerinin çok sayida ve islem ve satin alma sikligi e-ticaret teknolojinin mükemmel bir yararlanici oldugunu.

E-ticaret tanimli

E-ticaret bu internet üzerinden mal satin alma ve satis içerir disinda ticaret diger formlari benzer. Tamamen e-ticaret sitelerinde products.The ortak bir tema ve fayda binlerce içeren on-line katalog gelistirilen dinamik diske tek bir öge vurgulayarak basit bir web sayfasindan e-ticaret siteleri dizi anlik satin alma, aninda ödeme (istenirse) ve anlik haz oldugu müsteri için.

Yillar içinde, e-ticaret web önümüzdeki 5 yil içinde öngörülen önemli bir büyüme ile, yillik bir multi-milyar dolarlik bir endüstri haline çiçek vardir. Bir belirleyici özelligi tüm e-ticaret web siteleri üçüncü bir kisi araciligiyla ya da dogrudan bir tüccar hesabi ile olsun, online ödeme bir tür kabul olmasidir ..

E-ticaret: gelecegin dalgasi

Internet alisveris dünya görüsü degisiyor. Anlik haz bir gerçektir. E-ticaret kullanan müsterilerine hizli ihtiyaç duyduklari mal ve desire.In ek teslim almak için yetenegi saglar, Internet belki de müsterilerine gizlilik içinde durmadan göz atmanizi saglar gibi hiç icat en iyi satis aracidir. Onlar dönmek ve hiç kendi ev çikmadan tekrar tekrar siparis edebilirsiniz.

Çogu uzman güçlü olmaya devam etmektedir tüm satis odakli sirketler e-ticaret sitelerinin verimliligini artirmak için rekabetçi ve yazilim ve araçlari gelistirme kalmak için e-ticaret varligi çesit olacak önce sadece bir zaman meselesi oldugunu kabul ediyorsunuz. Daha fazla ve daha iyi teknoloji gelistirilmistir gibi, e-ticaret büyük ölçüde genisleyecektir.

güvenli ödeme ve SSL (güvenli yuva katmani): Sistemin kalbi

SSL (Secure Socket Layer) e-ticaret islem güvenligi için sistemin de facto standart ve kalp olmustur ve gelecekte çok iyi kalmasi olasidir.

SSL basedon sifreleme oldugunu. SSL izinsiz kullanilmasini engeller, (hem de diger kisisel bilgileri) kredi karti numaralari gibi, verileri sifreler. SSL korumali sayfa adresi “https” ile baslar tespit ve sayfanin alt kisminda bir kilit simgesi yoktur.

ssl sertifikalari

SSL sertifikasi güvenli bir sunucuda bulunan ve verileri sifrelemek için ve Web sitesini tanimlamak için kullanilir. SSL sertifikasi da site ona ait ve sertifika sahibi, sertifika sertifika, kök ve ülkenin verilen sertifika yetkilisi adina, verilen oldugu etki alani hakkinda bilgi içeren diyen ait kanitlamak için yardimci olur içeri verildigi

Genel olarak, e-ticaret kullanicilara kullanimi basarisiz siteleri önlemek ve SSL Ceritifcates kaniti görüntülemek için tesvik edilmektedir.

siselenmis su sanayi ve e-ticaret

Siselenmis su is aslinda is iki satir: Yerel dagitim su ve özel etiketli su ve her toplam is önemli bir alt kümesidir.

Yerel teslimat su Cografi olarak tanimlanan ve genellikle kiralama veya sogutucu ve 5-galon ve küçük bir paket teslim satis olusur edilir (12, 16.5 ve 20 oz.) Su kaynagindan sinirli bir mesafede bulunan müsterilere sise. Bu is su periyodik teslim almak tanimlanmis cografi alanda tüketiciler ve sirketler için bir müsteri tabani içerir. Is bu dogrultusunda basarinin anahtari en yüksek kalitede saf su üretimi ve verimli teslimat.

Özel etiketli su açik bir marka mesaji ile yüksek kaliteli özel etiket gelistirme ve üretim içerir. Is bu hat kapsaminda ulusal ve markalasma ve reklam güçlü bir ögesi içerir. Is bu dogrultusunda basarinin anahtari açik bir marka mesaji ile en yüksek kalitede bir etiket tasarim ve üretimidir.

Her is kolu, e-ticaret için farkli gereksinimleri vardir. Yerel teslimat is için, kurulmasi ve teslimat programlari toplanti teslimat programlari ve müsteri seçim ve kosullari emri itibaren yapilacak teslimatlar degistirme olanagi sunan dagitim programlari sunan en gelismis siteleri ile önemlidir.

Etiket gelistirme, geçirmezlik ve üretimi için etkilesimli araçlari seklinde is tasarim esnekligi özel etiketli hatti için çok önemlidir. Is özel etiketli hattinin diger önemli yönü ulusal tasiyicilari araciligiyla hizli ve uygun maliyetli teslimat.

müsteri hizmetleri kültürü

En iyi e-ticaret sitesi etkin bir müsteri hizmeti kurulusun destegi olmadan sonuç vermez. E-ticaret araçlari ve yetenekleri geri hizli müsteri besleme, insan (olarak sesli posta ve e-posta aksine) etkilesim ve net iletisim içeren bir müsteri hizmet kültürü ile tamamlanmalidir. Tamamen e-ticaret, insan unsuru kaldirmak ve insan unsuru, müsteri memnuniyetini sürecinin kritik bir parçasi oldugu su anda mümkün degildir ..

iyi ve güçlü özellikleri

En son veritabani teknolojisi ve erisim dayali tam özellikli dinamik siteler için çok sinirli özellikler sunar basit statik bir site kadar e-ticaret siteleri birçok çesidi vardir. Ne teknoloji düzeyi olursa olsun ancak, sitenin mevcut en güçlü özellikleri ile kullanim kolayligi birlestirmek gerekir. Etkili bir sise su e-ticaret sitesi asagidaki minimum özellikleri içermelidir.

genel özellikleri

• Çoklu-Alici (tek islemde birden fazla kullanici gönderiler saglar) Siparis
• Hayir Alisveris Sepetim (önce check-out kullaniciya maksimum esneklik saglar) “shoving”
Toptan ve Perakende müsteriler için • Giris Sistemleri (hatirladi fatura ve alici taraf veri ile)
• Kod Vade (sitenin güvenilirlik ve istikrar saglar)
• Gelecek Gelis Tarihi Hükümler (zamanlama teslimat ve gönderiler için zorunlu)
• Siparis Geçmisi ve Siparisler Fast Loading
Perakende ve Toptan Satis Hesaplari • Otomatik Kargo

özel etiket özellikleri

• Interaktif ve Yapilandirici Müsteri Dostu Etiket (etiketler ve sanat kullanici gelistirilmesini saglar)
• Prova Yetenegi (kullanici tekrar tekrar satin almadan önce etiket tasarimi yorumlayan saglar)
• Çok Katmanli Tasarim (renk, gölgeleme ve etiket özellikleri seçimi için izin verir)

E-ticaret siparisleri ve artan müsteri memnuniyeti sitesi müsteri memnuniyetini kültürü ile birlestiginde sanat araçlari ve özellikleri güçlü devlet kullanir hizli yerine getirilmesi için oldukça rahat. Kullanici dostu güçlü sitesinde, yerel teslimat ve özel etiketli is hem de su siparis, güvenli, rahat ve hizli. Müsteri hizmetleri bir kültürü korumak E-ticaret saticilari müsteri memnuniyetini garanti edecek.