e-ticaret web sitesi ile parkin disina vurmak

E-ticaret web tasarimlari ürün bakarak ve ona az güçlük ile ürünü satin almak için ikna içine kullanici ikna ilgili. Tüm bu web sitelerini kendi web sitesini ziyaret edin ve çevrimiçi alisveris yapmak için kullanicilarin paylarini çekmek için hemen hemen her alternatif gün geliyor e-ticaret web sitelerinin sayisi ile, zor olur. Sadece en etkili görsel merchandizing teknikleri ile yapilan raf tasarimi en cazip, alicilarin en çok çekecek gerçek hayatta, en merkezlerinde alisveris gibidir. Ama bu satis sürecinin sadece bir parçasi. Bir kez alisveris onu / onu almak için yeterli, ziyaretçi çekmistir, o zaman ekranda satis malzemelerimizi bakmak ve satin almak istedigi olanlari seçmek ya da o / o ne buldugu için ona dogru motivasyon vermek zorunda ariyor. Olur ve ziyaretçi ürünün ikna ise, kalite ve fiyat, ödeme yoluyla gerçek satis yapma son asamasinda geliyor.

Gerçek hayatta satin alma, bu islem benzer sekilde, online alisveris çok benzer bir sekilde gerçeklesir. Bir e-ticaret sitesi üzerinde ciddi bir müsteri haline rahat bir ziyaretçi dönüstürmek amaciyla, kendi nedeniyle dikkat edilmesi gereken bazi seyler vardir. Iste web siteniz için ayni seyi sizin için yararli olacaktir bazi ipuçlari sunlardir: –

Parlak ürün teshir –

Eger web sitesi üzerinden satmak niyetinde ürünün en cazip henüz açik bir sekilde gösterilmelidir. Ürünler açikça görünür olmalidir ve web tasarim çok bu ürünün genel ekran vurguluyor sekilde olmalidir. Ürünleri görüntülemek için kullanilan görüntü kaliteli olabilir, ama bu ekstra yükleme resimler için zaman ve ziyaretçi neden olur çünkü ürün için yüksek kaliteli (yüksek çözünürlüklü) resimleri kullanarak denize gitmez emin olmalisiniz kesin satin alma ilgi kaybeder.

Iyi tanimlanmis süreç satin alma –

Iyi tanimlanmis satin alma süreci uzak kullanicilar normal online alisveris sirasinda deneyim tükenmislik zaman alir. Sikici kontrol-out süreci online alisveris çogu satin çikmak ve bunun sonucunda web siteniz için bir kayip yapar. Bu nedenle minimum düzeyde çikis asamalari sinirlandirmaya çalisin, ancak kullanici satin alma geçerliligi hakkinda hem de onun / onu ödeme güvenligi hakkinda ikna oldugundan emin olun. Basit bir deyisle, bir ürünü satin almak için gerekli tiklama sayisini azaltmak.

Taninmis ürün dügmeleri –

Ürün kategorileri yani sira ürün adlari sira kategorize olarak vurgulanan düzgün ve net bir sekilde olmasi gerekir. E-ticaret sitesi amaci seçim süreci çok uygun bir hale getirmek için olmalidir. Web sitesi tasarimi çok web sitesinde yapilan tüm web gelistirme çalismalari için ücretsiz olmalidir.

Akilli arama süreci –

Belirli tanimlanmis durumda ve kullaniciya arama çesitli seçenekleri sunan görüntülerin siniflandirilmasi biri için aradigi ürün kolayca bulunmasini saglamak olacaktir. Ürün sorunsuz islem arama yapin. Aptal bir hata baska bir müsteri kaybetme ürünler ya da baska bir risk yanlis etiketleme kaçinin. Arama sonuçlari çok akil ve göze hem de hos bir estetik sekilde görüntülenir. Kullanici o / o o zaman büyük olasilikla yine bunun için geri web sitenize gelmiyor, aradigini bulamazsa, unutmayin.

Satin dügmeleri vurgulayin –

Oldugunu, çünkü sonunda size son satin alma ne getirecek. AL dügmeleri vurgulanir ve tüm dogru yerlerde açikça görünür oldugundan emin olun.

E-ticaret web sitesi tasarimi sikici ve vergi süreçtir. Eger tam zeka ile gerekli emek koyarsaniz, o zaman kesinlikle büyük yarar olur.