Forzieri – bes yildizli bir alisveris deneyimi

Eger asina olmayan bir online magazada alisveris yaparken birçok soru olabilir. Ithal lüks mallar tasiyan magaza ile, ögeleri% 100 orijinal oldugu ek endise var. Bu amaçla, ben bir arkadasimdan asagidaki alinan ve onun deneyim paylasmak düsündüm:

Bu fiyatlari agir tarifeleri nedeniyle Avrupa Birligi disindaki kadar gezmis olan Gucci ve Hugo Boss gibi lüks markalar tasarruf için Avrupa’ya uzun ve masrafli uçus alarak insanlarin duymak nadir degildir. Ancak, birkaç düzine Balenciaga çanta, uçus saf maliyeti bu gün, özellikle havaalani vergisi ve neredeyse her gün hizla artan yakit maliyetleri ile satin sürece, çok perakende harcamalari daha agir olacaktir. Forzieri.com – Avrupa’ya uçan maliyet engelleyici oldugu için, ben saygin Avrupali ??lüks giyim dagitmak bir yüksek önerilen online magaza döndü. Floransa, Italya, kendi butik magaza sunulan Ünlü servis deneyimi zarif harika bir online alisveris deneyimi için tercüme edilmistir.

Web sitesi tasarimi kendisi miktarlar konusuyor – sik ve zarif, bu magazanin misyon ve vizyonunu özetliyor. Navigasyon basitti, ve dikkatimi hemen ön sayfasinda cesur duyuru ile yakalandi – Kis Indirimi!

Ekrandaki ögelerin araligi, bir kelime çarpici. Detaylara övgüye dikkat ile, satis maddelerin her biri genis bir kategori, bu tür çanta bölümü için “Toskana Atölyesi” olarak alt kategoriler ilginç bölünmüstür. Her bir ürün ve bir kisa ama anlayisli açiklamasi için tam bir fotograf galerisi ile, bilinçli seçimler yapmak çok kolaydir.

Bir kez siparis, en çok online alisveris alisveris gelmesi bir veya iki hafta alir. Forzieri ile, size siparis erken gelmesi istiyorsaniz, Premium Standart Teslimat için biraz daha fazla siçrama oldugunu ögrendim. ABD’ye teslim siparisler için, site yaklasik teslim süresi 1 ila 2 gün oldugunu size bilgi verecektir. Ben Premium Standart Teslimat için tercih ve onlarin sözü tam olarak teslim. Sadece bir sonraki aksam, benim alimlari benim kapilarina taze geldi benim zevk düsünün!

Noel’de bir çocuk gibi, benim yeni kiyafetler ulasmak için kuskusuz güzel ambalaj birbirinden kopardi. Iki David ve Scotti çanta mükemmel durumda oldugunu – karmasik pasta ve dikis desenleri ile lüks Italyan deri. Ben dogru ve orada yil için benim çanta alisveris yapildigini biliyordu. Deri ceket de bozulmamis durumda geldi.