Hindistan için magento gelistirme dis kaynak

2008 baslarinda yeni bir e-ticaret platformu Magento olarak bilinen, piyasaya sunuldu. Magento pazar diger e-ticaret platformlari içeri girdikten zaten vardi. Ama Magento pazar yakalanan ve çok kisa sürede popüler hale gelmistir. Simdi online magazadan binlerce Magento dayanmaktadir.

Magento Zend çerçeve çalisma üzerine kurulu açik kaynak kodlu e-ticaret platformudur. Magento küçük ve orta ölçekli online is gelistirmek için en uygun olanidir. Bir Magento magaza kisi online ürün satin online alisveris sepeti programlari benzer.

Magento çok magaza islevselligi, kolay entegrasyon, canli para güncellestirmeler dahil olmak üzere inanilmaz özellikleri çok var, de açik kodlari, son derece özellestirilebilir, büyük elektronik tablo ithalat ve çok daha fazlasi tanimlar. Magento web siteleri çok arama motoru dostu.

Eger online alisveris baslatmak için gidiyoruz o zaman Magento sorunun mükemmel bir çözümdür. Simdi soru sizin Magento gelistirme için en iyi yazilim / web gelistirme sirketi bulmak için nasil ortaya çikar. Yakin zamanda Hindistan en çok tercih edilen ve gelistirme projesi fason olarak en iyi ülke. Hint gelistiriciler dünya genelinde teknik beceri ve profesyonellik ile taninirlar. Burada uygun maliyetle çok yetenekli ve profesyonel gelistiriciler en iyi gelistirme hizmeti alabilirsiniz.

Web gelistirme sirketleri de gelistirici kiralayabilirsiniz gelistiricilerin özel hizmet. Bu sirketlerden gelistirici ise önce projeniz için en iyi gelistirici seçebilirsiniz. Bu gelistiriciler görüsme almak ve onlarin bilgi kontrol ve ayni zamanda proje emin ellerde oluyor emin olmak için daha önceki is görebilirsiniz olabilir.