internet isletmeler kaza ve yanik neden

Bir Internet is kurma, 1990’larin sonunda dot.com fiyaskosu bildigi gibi basari garantisi degildir. Internet is basarisizliklari ancak genellikle bilinen nedenlerle, olur.

internet isletmeler kaza ve yanik neden

Internet is sadece ürün ve hizmet satisi ile kar adanmis online bir is anlamina gelir. Onlar genel giderleri ile bogulmus olsun, çünkü gerçek dünyada, küçük is baslatilmasi çogunlugu basarisiz. Eger çalisma gibi siteniz için sayfalari olusturmak olarak kendinizi, herhangi birini eger net, bu bir sorun daha azdir. Eger, çogu site giderleri nedeniyle basarisiz yok edemez bile. Bol baska nedenler vardir.

Internet is basarisizliklari hemen hemen her zaman bir ortak payda var. Mesele trafik içerir. Net, trafik bir site alir ziyaretçi sayisini ifade eder. Çogu Internet isletmelerin düzgün site olusturmadan önce kendi is alani için yeterli trafik olup olmadigini arastirma için basarisiz. Ilk adim insanlar aslinda is ariyor olmadigini arastirmaya her zaman. Daha fazla bilgi edinmek için makale bölümünde anahtar kelime kategori altinda bakabilirsiniz.

Internet is basarisizliklari ortaya ikinci alan, söz konusu anahtar kelimeleri görmezden içerir. Eger bir anahtar kelime listesi var sonra, bunu odaklanmak gerekir. Liste umutlari ariyor ne anlatiyor ve ürün veya hizmet ile tedarik için senin görevin yapmalisiniz. Belirli anahtar kelimelere göre belirtilen hizmet veya ürün vermezseniz, gerçeklesmesi için adimlar atin. Ne istediklerini umutlari verirseniz, tekrar sitenizi tekrar dönecektir. Geri dönen ziyaretçi kâr için anahtardir.

Siteler seçebilirsiniz daha fazla isirmak Birçok Internet is hatalari ortaya çikar. Günaha mümkün olan en genis konu için gitmektir. Bu bir hatadir. Bir nis odaklanmalidir. Bir online kitabevi açmak istiyorsaniz, Amazon ile rekabet mümkün olmayacak. Amazon sadece bir baslangiç ??ana kadar çok büyük vardir. Bu tür Dogu felsefesi ya da ev gelistirme gibi sadece belli bir konuya ayrilmis kitap, odaklanmak, bir kar elde etme sansi var. Söz konusu nis tüm ilgi beri nis hayranlari yerine Amazon sitenize gelecek, çünkü bu durum olusabilir.

Insanlar sadece iki ayak ile atlama önce mülkiyet arastirma durum zaman ayirin, çünkü Internet is hatalari ortaya çikar. Acele etmeyin ve tam pazar ve ne içine aliyorsaniz anliyorum. Sabirli ve ayrintili iseniz, net süsleyen Internet is basarisizliklari biri haline olmayacaktir.