, Londra’da uk siber suç konferans mücadelede katilmak için ilk atlantik ticaret

Hamilton, Bermuda. 7 Ocak 2009. Ilk Atlantik Ticaret (FAC), önde gelen, uluslararasi, çevrimiçi çok para ödeme ve risk yönetimi çözümleri saglayicisi, internet tüccarlar için tüketici ön kimlik dogrulama çözümleri kendi takimi desteklemek için bu ay Londra’da bir “Mücadele Siber Suçlar” konferansa katilacak , islemciler ve banka devralacaklara.

cGate ® SecureRisk, online ödeme dolandiricilik azaltarak Gerçek zamanli ödeme dolandiricilik raporlama artirilmasi ve banka devralacaklara ve online sirketlerin hem de azaltici Internet ödeme ile ilgili riskleri hedefleyen tüketici ön kimlik dogrulama çözümleri kapsamli bir takimdir.

cGate ® SecureRisk Kuzey Amerika Adres Dogrulama Hizmetleri (AVS), Kart Dogrulama maç kontrolleri (CVV2/CVC2), Amex CID maç kontrolleri, dünya çapinda 3-D ™ Secure çözümler, IP Cografi Konum ve Geocompliance hizmetleri ve sirketin yeni ürün, cGate içerir ® Validate – benzersiz Karti Hesap Onay hizmet. FAC tüketici kimlik dogrulama çözümleri tüm istekleri gizli ve anonim olmasini saglayan, bir ödeme yetki istegi yapmadan uygulanabilir.

cGate ® Validate banka ve online sirketlerin tüketici dogrulamak saglayan fiziksel kart ve bir online hesap kuruldugunda fatura beyani, hem de sahip oldugunu. Kart sahipleri miktar ve belirli bir islem tutarinin fatura beyani açiklamasina dogrulamak için gerekli ve mesru bir kart sahibi olarak teyit edilecek katilan tüccar web sitesinde ayrintili bilgiler ve müsteri hizmetleri merkezi, sirayla teyit edilmistir. Ödeme islem talimatinin benzersiz bir servis yapan istegi yerine gerçek tüccarin adi ifsa etmez.

“Biz online kredi karti dolandiricilik hedef tüm sanayi Siber Suç ve ICEI Mücadele risk yönetim ürünleri bizim paketi tesvik edilecektir,” Andrea Wilson, FAC CEO’su. “Bu online tüccar, elde bankalar, ödeme islemcileri ve online finansal servis saglayicilari içerir – birçogu bu uluslararasi etkinlige katilmak.”

Mücadele Siber Suç konferansi, Ocak 27, 2009 tarihinde Londra’da Earls Court gerçeklesir.

FAC çok para 3-D Visa ve MasterCard tarafindan Verified dahil olmak üzere ™ Secure çözümler, ® SecureCode ™, kart sahibi (veya ihraççi) 3-D katiliyor olmadigini belirlemek isteyen bankalar ve tüccarlar edinme için bagimsiz bir hizmet olarak mevcuttur ™ baska bir islemci ile yapilabilir fiili ödeme talebi, önceden sabitleyin. Hizmet ödeme yetkilendirme istekleri olmadan kullanilabilir. FAC 3-D ™ Güvenli tek çözüm kadar ön tüketici ve Yayinci tarama için devralacaklara ve ödeme islemcileri için daha fazla esneklik saglayan, bagimsiz olarak ödeme ag geçidi islem hizmetleri uygulanabilir.

cGate ® SecureRisk hizmetleri dünya çapinda tüccarlar ve alicilar için mevcuttur. “Tüccarlar ve bankalar çevrimiçi islem riskinde azalma ile dogrudan bir fayda olacak,” Pazarlama ve Kurumsal Iletisim Tricia Hatlari Hill, VP dedi. “Esneklik ve müsterilerimizin risk yönetimi toplanti ve destek, bu ürün kapsamli bir paketi nihai hedeftir.”