online pazarlama baslayanlar için forumlar önemi

Forum: Ag geçidinin online müsterileri için

Bir acemi pazarlamaci olarak, çevrimiçi veya çevrimdisi olsun, yapmaniz gereken ilk önemli sey pazar bilmek ve anlamaktir. Pazar bilmek iyi ürün ve ürün pazarlama için strateji gelistirmek için bir anahtardir. Onlarin hoslandigi ve hoslanmadigi seyleri, ihtiyaç ve istiyor, tercihleri, görüsler, hobi ve onlardan balik bilgi her bit bilmek zorunda. Bilgi bu görünüste önemsiz bit, müsterilerinizin güvenini yardimci olacaktir. Onlari rahat konusuyorum ve sonunda güvendiginiz yapmak için bu bilgileri kullanabilirsiniz. Sizin ve ürünleri inanmak yeterli güvenin.

Ancak, çevrimdisi veya kisisel pazarlama aksine, online pazarlama sahsen müsterilerinize bilmek alma özgürlük vermez. Bu nedenle onlari daha iyi bilmek sinirli sans ya da firsat var. Internet forumlarinda forumlarda katilarak içeri yerdir, size potansiyel müsteriler hakkinda ihtiyaciniz olan bilgileri alabilirsiniz. Bazi forumlarda ürününüzün dogrudan pazarlama izin vermez ragmen, katilim daha sonra müsterileriniz olabilir diger katilimcilar, ile iliski kurmak yardimci olabilir. Online forumlarda katilim da sirketinizin görünürlügünü ve güvenilirligini artirabilir.

Çogu insan düsündügünün aksine, internette güzel insanlar da vardir. Insanlar sizin gibi de seyler hakkinda konusmak ve hatta tartismak ve çesitli sorunlar-ister hobi, evcil hayvan, ev, mortgage, kredi, ya da günes altinda bir sey hakkinda hakkinda birbirlerine yardimci olabilir. Bu tartismalara katilan bir online pazarlamaci olarak, etkilesim Sizce, öneri veya tavsiye vermek, ve kurnazca onlar baglidir kime profesyonel olarak kendinizi tanitmak için bir sans verecek.

Forumlarda katilan hedeflerinize sunlardir: Ayrica potansiyel müsteriler, güven olan katilimcilarin, kazanmak; ortak girisimlerin kurulmasi, geri olusturmak ve, ürünlerinizin gelistirilmesi için fikir almak ya da yeni ürün veya hizmet yaratma tamamen yeni fikirler almak.

Güven pazarlama çok önemlidir. Insanlar para için deger istiyorum. Bu yüzden özellikle seyler satin alma, her zaman süpheci. Tabii ki, para söz konusu oldugu zaman, herkes süpheyle yaklasiyor. Ve hepimiz olmak hakkina sahiptir. Bunun harcama gevsek olmamalidir kadar kolay para kazanmak degil. Biz sonunda satin alma pisman olur akilsiz satin, üzerinde israf istemem. Yani insanlar tek sey veya güvendikleri markalari satin. Onlar sadece empati ve onlar için önem inaniyorum güvendikleri insanlar, satin. Bu nedenle, bina güven ilk hedeftir.

Görüs ve önerilerinizi gönderme zaman insanlarin güvenini kazanmak için, hazirlikli olmak gerekir. Sadece tartisma gönderme ve katilma ugruna göndermeyin gerekir. Sen olan profesyonel gibi hareket etmelidir. Eldeki konu hakkinda bilgi sahibi olun. Bilgilerinizi Arastirma ve gerçekten ögrenmek. Her zaman yararli ve düsünceli olun. Insanlar gerçek bir endise göstermek olanlar güveniyorum. Ve insanlar bildikleri kisilerden daha hizli satin almak ve güven olacaktir. Bu ürün ya da hizmetten memnun olup olmadigini bile onlarin diger arkadaslara tavsiye ederim. Öneri, sonunda sitenize vurmak ya da çok fazla trafik olacakti. Böylece, daha da is tesvik.

Ikincisi, ortak girisimler. Bu forumlarda basarili is bir sürü insan karsilayabilir. Onlar uzun pazarlama e-posta listelerinde sayisiz üyelerine tavsiye ederim iyi ürünler ariyoruz genellikle çünkü bu is adamlari forumlarda bulunmaktadir. Bu insanlarin güvenini kazanmak ve onlarla ortak girisimler olusturabilir, ayrica onlarin sayisiz üyelerinin güvenini kazanmak olacaktir. Ne kadar soguk oldugunu? Trafik ve is sitenizin ne kadar alacagi düsünün!

Simdi, geri. Bu internet is web sitesi için baglantilar vardir. Birçok forum katilimcinin imzalari bu izin. Yani, daha fazla, size forumlarinda yazilan fazla baglantilar katilmak, daha iyi sansinizi web sitenizin ziyaretçileri almakla.

Bir kere bu üç gol elde etmis, ayni zamanda kendiniz ve web siteniz için tanitim yaratacakti. Sen güvenini kazanmak. Sen arkadas kazanmak, kim onlarin diger arkadaslara tavsiye ederim. Ve bu sansini güvenmeye basladi bu ayni insanlar, çünkü, bir kartopu etkisi yaratir ayrica katilmak ve döngü devam eder diger forumlarda sizin ve ürünleri hakkinda konusmak istiyorum!