tfma 2011’de advansys

Pazarlama ve Reklam (TFMA) gösterisi 2011 Teknoloji Ingiltere’de en büyük reklam ve pazarlama göstermeleridir. 10.000 delege ve üzerinde ziyaretçi Geçen yil en son teknoloji ve araçlari vitrine, önde gelen pazarlama ve e-ticaret uzmanlari ev sahipligi yapmis TFMA katildi.

TFMA 2.011 Earls Court, Londra bu yil tutuluyor; göstermek Sali 1 Mart’ta kapilarini açiyor ve Çarsamba 2 Mart 2011 yilina kadar çalisir. Her gün Pazarlama ve Reklam göstermek için Teknoloji 9.30 ‘da açilir ve katilimci yeni ve yenilikçi pazarlama tekniklerini kesfetmek için zaman bol veren, 17.30’ da kapanir.

Son birkaç yildir reklam ve pazarlama degisen teknolojiler ve tüketicilerin çevrimiçi etkilesim artan düzeyi nedeniyle gelismistir. Mobil teknolojisindeki gelismeler alisveris aliskanliklari degisti ve 2011 yilinda degismeye devam edecektir anlamina gelmektedir. TFMA 2011’de açilis konusmasi yogun müsteri iliskileri yönetimi ve interaktif ve daha sezgisel pazarlama odaklanmak ayarlanir. Etkin reklam ve pazarlama sirketleri bu yeni formlar yönetmek için bir esit olarak yenilikçi çok kanalli e-ticaret çözümü gerekir.

Advansys e-ticaret platformu ödüllü yararlarini göstermek için Pazarlama ve Reklam Show 2011 için Teknoloji olacaktir.

E-ticaret çözümleri satis yönetmek için bir platform ama etkili pazarlama stratejileri optimize etmek ve is düzene önemli bir araç daha hale gelmektedir. Bir sistemden mobil satis da dahil olmak üzere online is tüm yönleriyle yönetmek için güçlü olmak önemli ölçüde maliyetlerini düsürmek ve her seyden satis artisi üzerinde olabilir.

Eger satislari artirmak ve önümüzdeki 2011 yilinda rekabet almak isteyen varsa, gelip TFMA 2011’de Advansys bakin. Biz tam e-ticaret ve internet pazarlama çözümleri hakkinda bilgi vermek için kardes sirketi SEO Junkies yaninda standinda H26 olacak.

Eger TFMA 2011 etkinligimize yapamiyorsaniz, size isinizi büyütmenize yardimci olabilir hakkinda daha fazla bilgi için, TFMA e-ticaret uzman birine basvurun.