tüccar isleme baska bir numaraya olmazlar

Çevrimiçi tüccar isleme bir tüccar hesabi için bir ödeme ag geçidi kurma itibaren online perakende dünyasinda vazgeçilmez bir uygulama haline gelmistir, bir bunu zor yoldan ögrenmek önce tüccar isleme yapilacak ve yapilmayacak seyler bilmek gerekiyor. Eger is yapmak ya da digerlerine göre daha iyi bir anlasma olabilir baska bir perakende çikis haline edecegiz yolu ile benzersiz olmak istiyorum. Sizin varligi, alisveris yapmak için ziyaret sitede hissettim ve deneyimli olmasi gerekir.

Eger kredi karti online ödeme ag geçidi kuruyor kabul edebilmek için geçmesi gerekir adimlardan biri. Bu, aldiginiz herhangi bir emir ag geçidi üzerinden islenebilir böylece ag geçidi web sitesi ile entegre oldugunu. Fonlar daha sonra ticari hesap yönlendirilir, ve daha sonra satin aldigi iyi gemi için birakilmistir. Degil mi yeterince basit görünüyor?

Insanlar islerini, kendi ürün satan basladiginda unutmak egiliminde oldugunu önemli bir sey, bir ürün satin aldiginizda bazi insanlar sansa olmasidir. Onlar ya da degil gibi olacak eger bilmiyorum, ama o anda iyi bir satin gibiydi. Ancak, ürün olsun onlar bunu geri istiyorum sevmiyorum fark. Bu paralarini geri almak için aldigi zaman kimse web verecek hiçbir elestiri veya öneriler için çok önemlidir.

Sen mümkün oldugunca çabuk paralarini iade edebilmek istiyorum. Satisi ile sorun onlar sitede deneyimli servis kalitesi degil, ürün, ne aradigini sadece degildi. Iade dostça ele süreçleri eger iyi bir yorum hala böyle bir kisiden elde edilebilir. Uzun geri ödeme almak ve belirlenen süre içinde asla nasil belirten web sitenizde reddi koyun. Insanlarin aldigim çok sikayet biri, “Bu hesabimdan para çekmek için tüm ama iki saniye sürdü vardir! Neden geri almak için bu kadar uzun sürüyor? ”

Geçerli bir argüman ama gerçekte “iki saniye” içinde para almadim. Müsteri bir satin alma yaptiginizda banka hesap bakiyesini geri gösterir ama para transit hala oldugunu unutuyor. Ödeme seklinde bagli olarak, onlara geri almak için daha sonra ek bir yedi, paralarini almak için sizin için 7 gün kadar sürebilir. Ne yapmaniz gereken zaman içinde bu noktada kendi para ile bir geri ödeme sorunu olup olmadigini analiz ve nihayet onlarin ödeme aldiginizda dengeler.

Bu tabii ki dolar yüzlerce siparisler için zor, ama bir is kurma dikkate almak gerekir önemli bir konu var. Sitenize bash baslar birkaç negatif insanlar varsa bu sizi yari yolda izin vermeyin. Bu dünya bu insanlar dolu ve onlara su geçirmez olan inanmak cahil var.