vcampus1

VCampus Kurumsal Bilgi Platformu (EKP), canli kendi kendine ve harmanlanmis ögrenme, hem de degerlendirme ve sertifika egitim programlari sunmak ve yönetmek saglar.

Bu tamamen dis kaynakli ya da yüklü Egitim Yönetim Sistemi kayit ögrenen, tüm ögrenme süreci yönetmek ve teslim testleri ve raporlama maliyetleri ilerlemelerini izleme yardimci olabilir.

VCampus EKP ile, ögrencilerin ders testleri, anketler ve degerlendirmeler alabilir, e-posta, mesaj panolari araciligiyla diger ögrenciler ve ögretim ile iletisim ve canli sohbet, up-to-date derslerle ilgili haber almak, onlarin transkript gözden, bir seçim bakmak ve kullanici arayüzü için hissediyorum ve tercih ettikleri dili seçin.

VCampus EKP yöneticileri ögrenme süreci üzerinde kontrol sagliyor. Yöneticiler gözden ve beceri degerlendirme testleri ve sertifika egitim programlari kurmak kurslari, ögrencilerin kayitlari, otomatik atamak ögrenciler hakkinda yorum, haber yazi yazmak ve ögrenme sürecini yönetebilirsiniz.

Yöneticiler asenkron, senkron karisimli ve egitmen kurslari ayarlayabilirsiniz; ders kataloglari yönetmek, parça maliyetleri, standart ve özel özel raporlar çalistirmak, küresel yayini mesajlari göndermek ve yapilandirmak ve kurulusun kesin ihtiyaçlarini karsilamak için VCampus EKP özellestirebilirsiniz.