Basarili e-ticaret alisveris sepeti için 7 tuslari

Bir online alisveris sepeti magaza günden itibaren satmak için bir garantisi ile dünyaya asla. , Fiziksel bir magaza daha bir e-ticaret alisveris sepeti ile çalisan bir online magaza kurmak daha kolay olmasina ragmen, insanlar bu konuda bilgi vermek o kadar kolay degil. Potansiyel müsterilerinize online alisveris sepeti magazadan satin yapmak için bir yerde kesin bir plani var ve bazi stratejileri takip etmek gerekir:

Müsterileriniz için ürün, plani Plan

Bu ürünler, potansiyel müsteri ve piyasada mevcut rekabet hakkinda net bir fikir olmalidir. Eger magaza baslamadan önce, tüm bu degerlendirmek ve sansinizi bulmaktan denemelisiniz.

Kolay hareket etmek olun

Sizin online magaza kolayca gezilebilir olmalidir. Evden için (bir satin alma islemi tamamlandiktan sonra bir alisveris alacak sayfa) sayfa ‘tesekkür ederiz’ her sey düzgün optimize edilmelidir ve tek tip ekran var. Bütün teklifler, indirimler, terimler vs açikça magaza belirtilmelidir.

Magaza ziyaret herkesin kolayca bir ürün bulmak gerekir. Sen, afis görüntülemek bilgi koymak, estetik bir görünüm verebilir – ama önemli olan magaza seyir esneklik.

Güvenilir olun

Magaza herhangi bir islem yapmak için güvenli bir arayüz sunmalidir. E ticaret alisveris sepeti alisveris yaparken, müsterilerinizin onun / onu gizlilik onur bir güven mümkün kaynaktan aldiginizi hissetmeniz gerekir.

Birden fazla ödeme yöntemleri sunuyoruz

Müsterilerinizin kolayca ürün için ödeme yapabilirsiniz böylece e-ticaret alisveris çözüm deposunda çesitli ödeme ag geçitleri sunmalidir. Sinirli kredi veya banka karti islem tesisleri olan ödeme ag geçitleri kaçinarak deneyin.

En son teknolojiyi kullanin

Kisisel e-ticaret alisveris çözüm yaygin kabul gören teknoloji platformu gibi ASP.NET kullanmalisiniz. Online alisveris sepeti kullanarak gelistikçe ASP.NET teknolojisi, ölçeklenebilir online perakende magaza çalistirmak için saglam bir arayüz verecektir.

Is-özel seçenekler sunun

Etki alani özgü islevsellik eksikligi off-the-raf e-ticaret alisveris sepetleri, kullanmaktan kaçinin. Alisveris ürün tüm özelliklerini göstermek için gerekli seçenekleri olmalidir. Müsterileriniz sizin e-ticaret alisveris sepeti çok uygun ürün hakkinda tüm bilgileri almalisiniz.

Indirim veren cömert olun

Alisveris var agir indirim olsun çünkü online magazalar popülerdir. Tüm online alisveris sepeti karsisinda farkli indirim parametrelerini ayarlamak, belirli bir miktar üzerinde bir satin alma için freebies vermek, miktar indirim ve benzeri verir. Her seyden önce, cesaretle ev sayfasinda indirim görüntüler!

Tüm bu basit yaklasimlar yani sira – saglikli bir müsteri iliskileri sürdürmek. Bir e-ticaret alisveris çözümünün basarili bir yönetim için anahtar mükemmel müsteri destegi araciligiyla müsterileri elde tutmak oldugunu unutmayin!