Bir sonraki boyut e-ticaret

Hepimiz sadece aksam yemegi sirasinda ya da yataga çocuklari almak için çalisiyoruz aramak için bilmek gibi bu sinir bozucu Telemarketers yorgun ettik. Biz sadece bir araba bayilik otopark ile sürücü eger satis personeli bize geliyor görmek ve kimse gerçekten farkli bir sey gerektigini bize ikna etmeye çalismadan bir markete gidemez zamanlar vardir – ve daha pahali. Bu saticilik olarak bilinen çok boyutlu bir alandir.

biz web gibi neden

E-ticaret basladiginda çok etkin bir satis personeli için bir mekanizma vardi basarili nasil merak etti. Alimlari ile deneyimler her zaman bir öge saticilik ve nasil tüm Sorularimizi yanitladi ve bizim itiraz tüm ikna edici argümanlar ile devre disi birakilir sunulmaktadir nasil olmustur.

Web üzerinde çogunlukla is için gerçekten müsteri kendi online alisveris deneyimi kontrolünde olmasini saglayan basardi.

Bir temsilci bir satis hemen sonra sizinle ziyaret edecek ve farkli bir sey, uzatilmis garanti veya diger özel teklifleri saglamak ya deneyebilir bir anlik sohbet penceresi var birkaç online magazalar vardir.

Onlar gerçek karar vericiler oldugu için gerçegi line alisveris gibi en çok online alisveris oldugunu. Tüketici sey kostu degildir.

Bu e-ticaret magaza saticilik ilgili degil anlamina gelmez, ancak islem odak noktasi tüketici aittir.

Eger ürün açiklamalari ve Sikça Sorulan Sorular ile çalisma iyi bir is yaptik varsa (SSS) size içerik kalitesini satis hacmi için dogrudan bir iliski olabilir bulacaksiniz.

Birisi supersize için alisveris deneyimi çalismadan her seyi ile bir magaza ve göz içine gitmek için hayal edin. Otomobil bakmak ve bir satis elemani bir marka sisirmek için çalisan ve baska bir igne yapismadan siralamasi ve seçenekleri karsilastirmak için hayal edin. Eger özel siparis olmadan istediginiz renk, boyut ve marka bulmak bir yer hayal edin.

Bu alisveris bir sonraki boyut – ve o gün her dakika çevrimiçi olur.

Insanlar gerçekten onlar kendi alisveris deneyimi kontrol altina almak ve her zaman olumsuz bir alisveris deneyimi ile iliskili diger ayrintilari hakkinda endiselenmeyin zaman uzun bir çizgi, park sorunlari, saldirgan satis ortaklari ve daha katlanmak merak basliyor.

E-ticaret dünyasi burada – bir sonraki boyut gerçeklesmistir – üzerinde magazasi.