dvd ihaleleri yapmak sell_

Neden iki farkli ihaleleri tamamen ayni durumda ayni tam DVD listeler oldugunu, ancak bir ihale kazanan teklif digerinin kazanan teklif olarak iki kat daha fazla olacak? Tüm sunum ile bir ilgisi yoktur.

Bir elektronik satin almaya gittigini, birinin garaj satin alma yapmak için ya da bilgili bir satis elemani onu satin almak ister ki isteyeyim? Bunun yerine bir profesyonelden alirdik sansi vardir. Ayni ebay DVD satin almak isteyen istekliler için de söylenebilir. Onlar yerine birisi garaj DVD disari satarak daha profesyonel alirdik.

Ben (günes onlari berbat olabilir ancak, ama bu birinde tamamen tercih) Aracinizin arkasinda DVD’lerinizi saklamayin söyleyerek degil, ancak profesyonel olarak Ebay açik artirma görünmelidir duyuyorum. Alicilar ortaya çikabilecek herhangi bir sorun dikkat çekmek için civarinda olacak güvenilir bir dvd distribütör satin aliyor bilmek istiyorum.

Ögeyi resim, açiklama ve ihale sayfa düzeni – satmak ihale sayfalari olusturmak için üç önemli maddeler vardir. Bu önemli maddeler olmadan, eBay satis potansiyelini en üst düzeye degildir.

Açik artirma açiklamasi çok önemlidir. Sadece DVD adini ve yayinlandigi yil koyarak daha da açiklamasinda biraz daha detayli olmalidir. Profesyonel olun. DVD’nin özellikleri, filmin kisa bir açiklama ve DVD uzunlugu ekleyin. DVD için baslangiç ??teklif de perakende satis fiyatinin altinda ise de emin olun ve de içerir.

Açik artirma için öge hakkinda insanlari anlatmak daha, daha çok onlar için teklif olacak. Yani bunu göndermeden önce açik artirma tashih, söyleniyor. Hiçbir sey yazim hatalari ve gramer hatalari ile dolu bir açik artirma sayfa kadar profesyonelce görünüyor.

Sonraki biz açik artirma görüntüleri tartismak gerekir. Bu DVD’nin gerçekten harika bir görüntü olmasini istiyorsaniz, ve en belirgin görüntü ön örtü. Bu mümkündür, bu da kapagin arka yani sira ekran görüntülerini almak için iyi bir fikirdir. Insan aklinin görüntü tarafindan yönlendirilen, ve bir resim bin kelimeye deger.

Son olarak ihale sablon. Harika görüntüler ve gerçekten büyük bir açiklama almak olabilir, ancak düzenin tüm disari eger, o zaman hiçbir iyi yapacagiz. Sablon düzenli ve aliciya bir profesyonel bir sekilde göründügünden emin olun. Korkunç bir görünümlü açik artirma sayfasi olan daha basariniz için daha zararli bir sey yoktur. Bu sadece bir potansiyel alici için “acemi” diye bagiriyor.

Bunlar sadece basarisiz bir liste basarili bir liste belirleyen pek çok degisken üçüdür. Gün ihale süresi listelenir, süresi, ihale basligi ve görüslerinizi puan da önemli bir rol oynar. Ilk basta basarili degilse, bu degiskenlerin verdigi biraz daha deneyin. Bir kez dogru kombinasyonu, üst ebay saticilari kadar basarili olabilir.