e-ticaret web tasarim

Asos, Amazon ve Play.com çevrimiçi, basariyla satan isletmeler birer örnektir. Onlar kendi alanlarinda en güçlü oyuncu olmak için büyüdü, tüm dünyaya satmak için potansiyeli olan, giderleri azaltmak ve Internet yüksek sokak markalar devam sokak gibi yüksek çok daha fazla söz vardir 7/24 açik kalacak Bu online magazadan güçlenmek gitti azalmak.

Basarili bir e-ticaret is için, ancak, zor bir istir ve pazarlama ve is bir denge nasil bilmesini gerektirir. 5 P pazarlama anlayisi çevrimdisi bir is oldugu gibi, basarili bir birine e-ticaret is açmak yardimci olacaktir.

Yer: Kisisel e-ticaret is bir web sitesi gerektirir. Bu, müsteriye ürün veya hizmet almak için gidiyoruz nasil. Optimum dönüsüm oranlari için web sitenizde navigasyon mümkün oldugunca basit olmasini saglamak için tavsiye edilir, sizinle paralarini harcamak müsteri için kadar kolay mümkün yapmak istiyorum ve bu arama, seçimi ve satin alma süreci gibi yapmak anlamina gelir mümkün oldugunca kolay.

Insanlar: Eger müsteri konum ve nasil marka ve web sitesi ile etkilesim kim anlayin. Eger web sitenizde kullanilabilir ve mümkün oldugunca erisilebilir olmak istiyorum, bu insanlarin sizinle alisveris yapmak için mümkün oldugunca kolay hale getirmek için istediginiz önceki argüman itibaren takip eder.
Web sitenizin ne müsteri ariyor anlamak ve daha sonra bir arama motoru optimizasyonu kampanyasi olan bu anahtar kelimeler hedef olmalidir arama motorlarinda maksimum görünürlük vardir. Saglamak için

Ürün: Eger kaliteli bir ürün oldugundan emin olun ve online satis ne zaman yüksek bir cadde perakendeci müsteri öge dokunmayin veya hissediyorum ki yani, olmazdi emin engellerin oldugunu unutmayin. Bu kaliteli fotograf ile her ürün hakkinda bilgi yeterli miktarda saglamak ister. Bir hizmet satiyoruz durumlar için de geçerlidir, müsteri size rahat müsteri koyacagiz servis ve sirket hakkinda çok bilgi saglayarak, bir show room, salon ön ya da bir merakli olmasi bile ofis yarari yoktur .

Fiyat: Insanlar kaynagina internete bir pazarlik gidin, böylece rekabetçi fiyatlar var emin olun.

Tanitim: Eger diger P içinde ve disinda anlamak gerekir e-ticaret is, ürün veya hizmetini tanitmak için nasil bilmek. Hedef kitleniz ve rekabet bilerek size pazar yerinde marka konumlandirmak ve web sitesini tanitmak için gerekli çevrimiçi araçlari kullanmak mümkün olacak. E-ticaret web tasarim Glasgow temas 360innovate için.