ebay satis basarisi için yedi adim

Daha fazla insan günlük eBay satis de sanslarini denemek. Bu artan rekabet her ile size öne çikarin emin olmak için mümkün olan her seyi yapmak önemlidir. Bir kaç basit adimi takip ederek büyük ölçüde tarayicilar teklif dönüstürmek olacagini, açik artirma oran fark edilmeden artirabilir ve bu teklif tekrar müsteri olacagini. Takip yedi ipuçlari pratik baslayin ve eBay açik artirma satis patlayabilir izleyin.
EBay her gün ögeleri satis yapmak ve size çok kendi online e-ticaret dükkandan para kazanmak için çikis veren için firsat verir. Binlerce insan zaten eBay ticaret ile çok saglikli bir yasam yapiyoruz ve bu sadece siradan, sizin ve benim gibi her millet.
Ayrintilari ile potansiyel alicilar sular altinda. Bu çok yerine biraz bilgi vermek ve bu da liste açiklama anahtar kelimeler ile biber sizin için büyük bir firsat olacaktir çok daha iyidir. Açik artirma liste bilgilendirici ve yutturmaca ile dolu degil, ancak, emin olun yok. Bu ekstra ünlem isareti gerçekten satis yapmak için gidis degildir. Aslinda, onlar sadece profesyonelce görünmesini saglayacaktir. Ayrica, bu tür modellerin sayisi, madde durumu, renk, boyut, vb uygun olarak okuyucularin ayrintilari

Baslik denklemin önemli bir parçasi gibi görünmeyebilir, ama gerçekten büyük önem tasimaktadir. Bu ihaleleri ile göz atarken insanlar görmek ilk sey, bu yüzden onlarin dikkatini çekmeye sadece degil, ayni zamanda tiklayin onlari ikna. TÜM CAPS size baslik girmeyin. Bu sadece bir amatör gibi görünmesini saglayacaktir. Geçerli olarak dahil, anahtar kelimeler, model numaralari, koltuk bilgisi, marka isimleri, ürün boyut, renk, vb

Bir resim bin teklifleri deger. Tamam, belki bin degil, ama kesinlikle Ürününüzü satmak yardimci olacaktir. Bir düsünün, siz bir sey görme görünmeyen satin almak istiyorsunuz? Tabii ki degil ve ne eBay alicilarin çogunlugu olacak. Ürününüzü fotografini çekerken dikkat çekmek için emin olun. Daha az kaliteli fotograflar hiç resim kadar kötü, ancak kaynaklar varsa, bunu satilacak oldugu gibi iyi görünmesi gerekir. Ayrica, daha pahali ögeleri, size gereken daha fazla resim.

Ihtiyaçlarinizi ayarliyoruz tüm devlet. Eger nakliye için ücret, hangi size döner, ya da belirttiginiz isteyebilirsiniz baska bir sey kabul eger, gemi haziriz ülke. Niyetinde ne kadar potansiyel teklif söyle Eger ileri gitmek gerçekten seyler yapamazsiniz. Sen basinda orada tüm ihtiyaçlarini almak zorunda.

Bir soru ile bir potansiyel alici kisileri o zaman derhal cevap emin olun. Eger beklerseniz bir çok ihtiyaç duyulan teklif kaybedebilirsiniz. Ayrica, söz baska bir sey ama nazik bir cevap garanti çok aptalca gibi yanit olarak nazik olmak için emin olun. O kisinin öge üzerinde teklif olmasa bile onlar kesinlikle keyifli bir tutum hatirlar ve bir gelecek satis anlamina gelebilir.

EBay alicilarin çogunlugu Pay Pal ile satin alma için ödeme yapmayi tercih. Bu ödeme yöntemi kabul etmek için önemlidir nedeni budur. Çevrimiçi ödemeleri bu gün daha iyi kandirdi alma yüksek risk olmadan bir sey ticaret yapmak, daha güvenli. Kötü çek veya havale potansiyeli ortadan kaldirir gibi de size faydalidir.

Satis sonrasi en çok kazanan teklif satici islemin tamamlanmasi baslamak için bekliyoruz. Bir email gönder, bir fatura, öge sevk alici uyari ve islem sonrasi geribildirim emin olun.

Para kazanmak gerçekten gerçek dünyada bir basari. Ama online dünyada bir istisna eBay gelir, bir yasam saglamak için ögrenmek ya da sadece aylik kazanç bunu en iyi yapacak yükseltmek zorunda. EBay bir alici veya satici olarak degerlendirmesi insanlarin bütünlük içinde kendi sistemine sahip gibi bir online topluluk, itibar her zaman önemlidir. Bu kolay adimlari izleyin ve para akisi bakin.