güven isaretleri arasindaki fark

Üçüncü taraf güven isaretleri online alisveris anksiyete azaltmak için yardimci olur. Tüm zamanlarin en yüksek de kimlik hirsizligi suçlari, birçok online alisveris siber üzerindeki kisisel bilgileri saglamak için isteksizdir. Her zaman daha büyük tüccarlarin marka bilinirligi ve güvenilirligi insa degil çünkü daha küçük tüccarlar en çok online alisveris endiseleri zarar vermektedirler. Üçüncü taraf güven isaretleri müsterilerin hassas bilgileri gönderirken kolay dinlenebilir, böylece e-ticaret sitelerinin güvenlik dogrulayin.

Güven isaretleri, Äîprivacy, kimlik ve güvenlik üç ana türü vardir. Gizlilik güven isaretleri gizlilik politikasinda ifadeler dogru oldugundan emin olun. Kimlik güven isaretleri size söylüyorlar kim oldugunu dogrulamak. Güvenlik güven isaretleri yabancilar tarafindan istismar edilebilir aginizin güvenligini hiçbir açiklari oldugunu tasdik. Bu güven isaretleri tüm ihtiyaç olsa da, güvenlik güven isaretleri tüketici bilgileri korumak için çok önemlidir.

Tüccarlar için bugün piyasada birçok farkli güvenlik güven isaretleri vardir. Tüm bu güven isaretleri Ancak, esdeger hizmet vermektedir. Web sitenizin kontrol ve tüketici dönüsümleri artirmak için bir güven isareti programi için alisveris yaparken, bu, mevcut seçenekler ve ne bir güven isareti bakmalisiniz arasindaki farki anlamak önemlidir AOS.

Piyasadaki en iyi güven isareti su anda Comodo gelen HackerProof güven isaretidir. Bu güven isareti bir kurulan ve ünlü marka itibarini ile yenilikçi teknolojileri bir araya getiriyor. Comodo onayli bir PCI Uyum Tarama Satici (ASV) ve bagimsiz denetim otoriteleri tarafindan onaylanmistir. Comodo marka yaygin güven ve güvenlik ile taninir. Müsteri HackerProof güven isareti Comodo adini gördügünüzde, onlar iyice web sitenizin güvenligini degerlendirmistir biliyorum. Üstün bir itibar muhtemelen bir güven isareti saglayabilir ve tüm güven isareti saticilari, bu gibi iddialarin yapabilirsiniz degil en önemli hizmettir.

Güven isareti web sitenizde nasil görüntülenecegini de güven isareti marka ayirir. Sen, AOT gitmek zorunda tüketiciler ariyor böylece güven isareti web sitenizin her sayfasinda görünmesini istiyorum. HackerProof güven isareti, AOS ekran, müsteri her zaman sayfasinin görüntülenmesi için ne olursa olsun böylece web tarayicisinda logo gömmek için Güven teknoloji Köse kullanir. Kisisel bilgilerinizi çalmak için girisimleri bakmak-hem web sitelerine masum müsterilerine göndermek kimlik avi dolandiriciligi müdahale çünkü bu ayni zamanda bazi Kimlik Güvencesi saglar. Comodo HackerProof logosu sürekli sayfasinda görünür, çünkü müsterilerin sitenizi gerçek anlasma oldugunu biliyoruz.

Dogrulanabilirlik bir güven isareti önemli bir parçasidir. En güven isareti saticilari ziyaretçi sirketin kimlik bilgilerini dogrulamak için sitenizin disinda baglantilari ziyaret gerektirir. Bazi durumlarda, bu müsterilerinize hizmet tanitimi için satici için bir yoldur. Comodo HackerProof Güven Marks ziyaretçilerin web sitenize çikmadan sirket, AOS kimlik bilgilerini dogrulamak için izin teknoloji dogrulayin gelin kullanir. Benzer hizmetleri saglayan diger güven isareti saticilari olsa da, hiçbiri Comodo marka veya HackerProof programin birçok ek özellikler üstün ün sunuyoruz.