Is basari veya basarisizlik belirleyecek 2 anahtar sorular

Tüm ev isletmelerin% 90’indan fazlasi para kazanmak için basarisiz. Ama neden? Çogu insan basarili olmak için gerekli olan ne herhangi bir bilgiye sahip olmadan bir ev is baslar. Onlar yutturmaca duymak ve para çevrimiçi yapmak için kolay oldugunu düsünüyorum, sadece bir web sitesi açmak ve çek bozdururken baslar. Evet, ne yazik ki o kadar kolay degil.

Herhangi bir is, yapilmasi gereken bazi isleri vardir. Online is için, trafik gelistirmelidir. Trafik olusturmak için birçok yol vardir. Ama, hepsi zaman veya para ya gerektirir. Kendi is baslamadan önce, kendini bu iki soru sormak:

1. Eger is gelistirmek için ne kadar zaman ayirabilirim?

2. Isinizde ne kadar para yatirim yapabilirsiniz?

Bunlar sadece göz önünde bulundurmaniz gereken bazi faktörler vardir. Eger ‘çok az’ ve yukaridaki sorulara ‘none’ yaniti verdiyseniz, muhtemelen de kendi ev is baslatmak için uygun degildir. Ya yapilmasi gereken ne yapmak için is için zaman kararli olmasi gerekir, ya da bunu yapmak için baskalarinin ödemek zorunda.

Basarili bir ev is gelistirmek için bir numarali sarti trafik. Her türlü is basarili olmak için trafik gereklidir. Ne olursa olsun bir tugla ve harç kurulus veya online bir is olup olmadigini, sen hayatta kalmak için trafik gerekir.

Peki web sitenize trafik gelistirebilir? Orada trafik olusturmak için kullanabileceginiz teknikler yüzlerce, ancak teknikleri sizin için iyi oldugunu belirlemek zorunda. Eger yazmak istiyorsaniz, size is ile ilgili makaleler yazabilirim. Her makalede, baglantilari sitenize geri isaret ile bir kaynak kutusu içerir. Bu trafik gelistirmek için çok etkili bir yoldur, ama biraz zaman alici olabilir. Alternatif olarak, sizin için yazi yazmak için baskalarina ödeme yapabilirsiniz, ama bu pahali olabilir.

Ve bu yüzden diger birçok pazarlama çabalari ile, ya kendiniz yapmak ya da isi yapmak için baskasina ödemek için yeterli zaman olmasi gerekir. Yukaridaki iki soru basarinin anahtaridir olmasidir. Böylece ev is fikri içine atlama önce yukaridaki iki soru düsünün, daha sonra hayal kirikligi bir çok kaydedebilirsiniz olabilir.

Eger para kazanmak için ögrenmek istiyor musunuz? Benim yeni e-kitap alin ve online para kazanmaya baslamak!