bir online alisveris zihnine güven enjekte

Alisveris onlarin arabalari terk ve sonsuza kadar online magaza terk neden hiç merak ettiniz mi? Tipik bir senaryo düsünün: sizin yüksek kaliteli, düsük fiyatli ürünler bir satin alma ile ilgilenen bir müsteri kendi alisveris sepeti için ögeyi ekler, ancak satis tamamlar asla. Ne dügmesi ‘kontrol’ tiklayarak onlari durdurdu?

Onlar sana güvenmiyorum.

Ne bir web sitesi güvenilir görünmesini saglar? Gizlilik, güvenlik, döner, ve güvenilirlik – en az dört önemli güvenini bulmacanin parçalari vardir. Her parça müsteri bir satin alma yapmak için yeterli rahat hissetmesini saglayacak ele alinmasi gerekmektedir. Üçüncü taraf dogrulamasi bir online alisveris zihnine güven enjekte etmek için hizli yoludur. Üçüncü mühürler Görünen online magaza mesruiyetini dogrular.

gizlilik:

Gizlilik online alisveris için önemli bir husustur. Bir potansiyel müsteri kisisel bilgilerinizi güvende oldugunu bilmek gerekir. TRUSTe Web Gizlilik Mührü gösteriliyor üçüncü bir online gizlilik politikasi yorumlanan ve valide gösterir. (Http://www.truste.org)

Güvenlik:

Online alisveris kimlik hirsizligi, kredi karti sahtekarligi ve paylasimi kisisel bilgiler endise ediyor. Tüketiciler genellikle güvenlik endiseleri bir sonucu olarak alisveris sepetlerini terk. Yüklü bir VeriSign Güvenli Damga ile bir site anlik güvenini kazanmak olasiligi daha yüksektir. Mühür gerçek zamanli olarak site dogrulamak için tiklanabilir. Mühür indirmek için sitenize bir VeriSign SSL sertifikasi ile güvence altina alinmalidir. (Http://www.verisign.com)

politikasi dönmek:

Çok fazla online tüccar onlarin dönüs politikalari gizlemek. Alisveris yapanlar bir dönüs gerekli olup olmadigini ne olacagini bilmek gerekir. Sadece bir iade politikasi olmasi yeterli degildir. Güvenini kazanmak için, gururla bir Iade Sözlesmesi Seal göstermesi gerekir. Bu, iade politikasi korkmuyoruz potansiyel müsteri gösterir. (Http://returnpolicies.net)

güvenilirlik:

Birçok tüccar için, kendi itibarini çevrimiçi bina yil sürebilir. Ne yazik ki, alisveris uzun beklemek olmaz. Potansiyel müsteri itibar asina degilse, bunlari bir satin alma yapmak için bekleyebilirsiniz önce güvenilir ispat etmeniz gerekir. Neyse ki, Better Business Bureau hizli bir sekilde magaza BBBOnline Güvenilirlik mührü ile güvenilir görünmesine yardimci olabilir. Mühür yüklemek için, bir üye olmak ve güvenilirlik gereksinimlerini karsilamak gerekir. (Http://www.bbbonline.org/reliability)

Bir online alisveris için, güven genellikle fiyat daha önemlidir. Sonra size yillarca sadik müsterilerden bir satis ziyaretçi dönüsüm artis ve deneyim tekrar is bekleyebilirsiniz güvenilir bir e-ticaret web sitesi var.