cashtronics ödeme ag geçidi bir e-ticaret sitesi için 3d güvenli ekleme artilarini ve eksilerini ele

Güvenli 3D ve Verified by Visa basarili bir anti-dolandiricilik teknikleri ve kesinlikle tüccarlar kendi internet ödeme kurulusu ile görüsmek gerektigini seçenekleri olduguna dair hiçbir süphe yoktur. Bu ek güvenlik adim hileli islemler azaltmak ve online kredi kartiyla ödeme yapildiginda tüketici güvenini artirmak için kanitlanmis, ama bir web sitesine 3D Secure eklemek için karar vermeden dikkate alinmasi gereken hala birçok faktör vardir edilmistir.

Cashtronics ödeme sistemlerinin Carl Buchalet CEO’su Cashtronics azindan tek tek her tüccar bakmak ve 3D Secure tüccar yararina olup olmadigina karar açiklar.

Cashtronics bizim deneyim tüccarlar için bu ekstra güvenlik önlemi ekleme avantajlari açiktir:

• hileli islemlerin riskini azaltir.
• tartismali islem sayisi azaltir.
• tüccar uzak söz konusu finansal yükümlülük kaydirir.
• Bazi tüketici güven genellikle artan satis yol açan artirir.

Açik anti-dolandiricilik faydalari olmasina ragmen, dikkatle 3D Secure kullanilarak ortaya çikabilir potansiyel gelir kayiplari ve sorunlara karsi tartilmasi gerekir:

Satin almak • Ek engeller: Her güvenlik alaninda bir online formu eklenir ölçüde basariyla tamamlandi islemlerin% düsürmek için kanitlanmistir.
• Zayif iletisim: Birçok müsteri 3D Secure ne hiçbir fikrim yok, dolayisiyla onlar tarayici penceresini kapatin, kayip satis yol açar.
• Güvenlik Sorunlari: Bazi bankalar bir müsteri üzerinde gizli kodlari bir dizi ile bir kart tutmak gerekir. Bu genellikle kart sahibinin daha sonra sabit dolandiricilik kendi kendine açiga onlarla etrafinda bu karti tasiyan bu yüzden banka hesabina havale yetki için kullanilan ayni karttir.
• Tarayici Sorun: Bazen 3D güvenli istegi alanini ekranin alt ve müsteri tekrar neden yüksek terk etme orani tarafindan görülmez.
• Düsmanca Protokol: web tarayicisi yabanci alan adlari baglanir ve ilave gecikme ve çöker neden olabilir.
• Karmasik Süreci: Bir sifre genellikle gerekli ve müsterilerin çogu unutun oldugunu!
• maliyet Eklendi: Birçok ödeme saglayicilari 3D Secure için ek bir ücret.
• NOT Dolandiricilik Proof: Birçok hirsizlar posta posta kartlari yakalamak, bu yüzden yeni kart ve gelismis bilgi beri genellikle oldukça kolay kendi 3D güvenli ayarlayabilirsiniz. Ayrica hatta 3D güvenli bir sistem bazi phishing dolandiriciligi hedefi haline gelmistir.

3D güvenli tüccarlar ile ortaya çikabilecek sorunlari azaltmak için potansiyel internet ödeme saglayicilari asagidaki sormalisiniz:

1) bu faaliyet alaninda verilen is için yararina bu fazladan adim ekleyerek mi?
2) 3D Secure ve Verified by Visa islem için ek ücret nedir?
3) dis kaynak islem maliyeti ve zorluk ekler olarak evde 3D güvenli islem, var ve güvenlik düzeyini azaltabilir.
4) ödeme kurulusu islem bu tür isleme deneyimi var mi?

Genel olarak, bir ödeme kurulusu her tüccar kendi sanayi bagli olarak gevsek olacagi satis hacmi hakkinda bir fikir vermek gerekir, ve sonra 3D Secure sunarak Geri ödeme ve dolandiricilik elde edilebilir ne kadar hesaplar; sonra sadece daha yüksek bir yatirim getirisi verir bu durumda görmek için basit bir hesaplama oldugunu.

cashtronics hakkinda

Cashtronics önde gelen Avrupa merkezli online ödeme sirketi (IPSP) ‘dir. Güvenli bir yüksek ciro tüccarlar için ödeme (PCI uyumlu, Seviye 1), esnek ve uygun maliyetli ödeme platformu isleme konusunda uzmanlasmistir. Cashtronics bireysel ticari hesaplar ve rekabet gücü yüksek sanayi oranlari ile tüccar saglar.