depo operasyonlari üzerinde barkod ve tarama etkisi

Barkodlama ve depo operasyonel süreçlerinin iyilestirilmesi, ve birçok distribütör bu anlamak arasinda bir fark yoktur. Buna ragmen, çogu hala bir barkod çözüm isteyin. Aslinda operasyonlarini ve Microsoft Dynamics arasinda sorunsuz entegrasyon için talep edilmelidir. Bu dahil nakit döngüsü bir ürün rafa dolu olan zaman, tüm süreçlerde iyilestirmeler olacaktir.

Barkodlama sadece dogru ve verimli bir depoda veri toplamak için araçtir. Isik almak (atlikarinca veya karton akis), RFID ve Ses dahil olmak üzere dagitim islemleri yararlanabilir otomatik veri toplama diger yöntem vardir. The uygulama müsteri islem baglidir. Ve, bir yan not olarak, bu teknolojilerin sadece büyük sirketler tarafindan kullanilmaz. Küçük depo operasyonlari ile müsterilerine çok bu teknolojileri kullanin!

Kablosuz ya da gergin “tarama” cihaza Microsoft Dynamics çözüm depo ilgili fonksiyonlari getiren operasyon üzerinde büyük bir etkisi olabilir. Birçok operasyon dramatik envanter gelismeler ve siparis sevkiyat dogrulugu göreceksiniz. Müsterilerimize hizli ortalama% 99.9 bir sevkiyat dogrulugu vurmak için alisilmadik bir durum degil. Ayrica mal konu ve makbuz olusturma, depo transferleri ve stok sayimi girisleri dahil olmak üzere depo ile ilgili büro aktivitesinde azalma, olabilir.

Bu islem gücü Simdi olay ha küçük islemleri taniyor islevselligi sasirtici. Bir kez böylece birçok KOBI islemleri için erisemeyecegi sekilde koyarak, pahali isleme off-line gerekli olurdu seyler, oldukça bugün çok daha uygun olan çok çekirdekli islemciler nedeniyle kavramak içinde artik. Karmasik algoritmalar saniye içinde mümkündür. Satin küme optimizasyonu, düsünülemez bile sadece birkaç yil önce, artik kolayca gerçeklestirilir.

“Mükemmel yönlendirmesi” dört toplama personeli ile ABD merkezli operasyon için yilda, yaklasik $ 80.000 veya daha fazla tasarruf edebilirsiniz bir tekniktir. Etkili bir daha zamaninda konuda faaliyet göstermek üzere stok almak için dogru sirayla gösteren – Çalisma tarzi gelistirir verimliligi X / Y koordinatlari ve toplu is kümeleri kullanilarak oldugunu.

Herhangi bir iyi depo danismani kendi analizlerinde ilk pick-yüz yiv açma iyilestirme önerir. Verimlilik Toplama sadece büyüklügüne göre, kirilabilirlik, seyahat, veya kilo envanter kümeleme ile yirmi-otuz oraninda gelistirilebilir. Danismanlar genellikle depo harita ve bir tablo içeren bir bir kez öneri, için de ödenir. Bunu yapmak yazilim uygulamalari kadar 150,000 dolarlik maliyetle olabilir. Çözümler Yerlestirme Ancak, SMB islemleri için mükemmel, ve% 10 fiyat kadar 110 kadar% deger saglayabilir.

Kendi kamyon filosu çalistirmak distribütörler çok iyi bir hesap makinesi ya da kamyon kapasiteleri olusturmak için tablo kullanarak ve teslimat tanittigim, statik raporlari günlük yollari hazirlama gibi görevleri günde üç veya daha fazla saat harcamak için hiçbir sey oldugunu hepimiz biliyoruz.

SMB islemleri bir dagitim çözümü kullanarak, genellikle saat sürdü ne yüzde yirmi veya daha fazla kendi kilometre gider azaltabilir, ve birkaç dakika içinde halletmek. Jeo-kodlari ve sinirlamalar dahil ederek, sadece zaman içinde yatirim getirisini ama maliyeti kolaylikla ay içinde telafi edilebilir.

Bir barkod çözümü göz önüne alindiginda, ayni zamanda seçtiginiz temeli sürekli iyilestirme için olanaklar bir dünya sunabilir düsünün. Sirket büyüdükçe en az 2 çalisani ile depolarda stratejik depo yükleyerek fiyat performans sinirlarini paramparça olabilir.