dünya çapinda markalar katilmadan

World Wide Markalar nedir? Bu siradan ürün tedarik sirketi degil, ne de web üzerinde birçok gibi bir flim-flam sirketidir. Bu ön-onayli tedarikçiler ve toptancilar binlerce gerçek baglantilari ile gerçek bir organizasyon var.

Ne yapmaliyim? Bu ürünler kendilerini satmiyoruz. Onlar onlarla dogrudan bir hesap açmak için, WWB katildiktan sonra üye tarafindan kullanilan her sirketin, hakkinda tam bilgi listeler.

Bu ürün, kaynak olarak adlandirilir. Bir WWB üyesi olma pasta gibi basit, ancak, bilmeniz gereken sey onlari katilmadan önce vardir. Biri, dropshippers dogrulanmasi bunlarin bir yöntemdir.

Her kaydin bir siki, dogrulama islemi geçer. Bu her sirketin gerçek oldugunu ve kaliteli ürünler satmak olmadigini görmek için saglar. Onlari satis olacak çünkü bu, tüm World Wide Markalar üyeleri için çok yararlidir.
Katilmak WWB kolay mi? Evet.Deneyim sorunsuz oldugunu.

Devam eden üyelik ücreti var mi? Hayir Sadece 299 $ bir defalik ücret yasam için onlarla koyacaktir. Ne bu program katilma konusunda daha iyi bir 60 gün para iade garantisi olmasi.

Sahsen ben net böyle büyük bir görmedim. Sonra tekrar, yanlis olabilir. Genel olarak, World Wide Marka ayni zamanda maliyet-etkin ve yararli katilmak kolay degil, ama.